دوشنبه ۱۹ فروردین ۹۲ | ۱۴:۵۰

اظهارنظر شمقدری درباره‌ی «گذشته» فرهادی

رئیس سازمان سینمایی درباره اکران فیلم جدید اصغر فرهادی در ایران گفت: اگر تصاویر و موضوع این فیلم با موازین جمهوری اسلامی هماهنگ باشد، برای اکران، مشکلی نخواهد داشت.


جواد شمقدری در پی اعلام علی سرتیپی مبنی بر اکران فیلم «گذشته» در ایران گفت: با این فیلم‌هم مانند آثار دیگر برخورد خواهد شد و باید شورای پروانه نمایش آن را ببیند و نظر بدهد.

علی سرتیپی امروز از اکران فیلم جدید اصغر فرهادی در ایران همزمان با سینماهای دنیا خبر داد.

مدیرعامل فیلمیران گفت: در حال مذاکره برای اکران همزمان فیلم «گذشته» در ایران هستیم و امیدواریم بتوانیم در خردادماه اکران آخرین ساخته اصغر فرهادی را با زیرنویس فارسی داشته باشیم.

وی ادامه داد: قرار است نسخه‌ای از این فیلم هفته آینده برای بازبینی به اداره کل نظارت و ارزشیابی ارسال شود و در حال حاضر نیز با رئیس سازمان سینمایی و مدیر اداره کل نظارت و ارزشیابی در حال مذاکره هستیم.

سرتیپی همچنین خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم اگر اصغر فرهادی وقت پیدا کند نسخه دوبله‌ شده‌ای از این فیلم آماده کنیم اما با توجه به درگیری‌های این کارگردان برای اکران آخرین ساخته‌اش در آمریکا و اروپا بعید بدانم چنین اتفاقی بیفتد.

مدیرعامل فیلمیران پیش از این نیز اکران دو فیلم آخر اصغر فرهادی «درباره الی» و «جدایی نادر از سیمین» را در ایران عهده دار بود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: