شنبه 04 سپتامبر 10 | 12:48

نامه بنويسيد که ما تحريم ها را تعديل کنيم

غربيها با ارسال پيغامي به يکي از سران فتنه از او درخواست کردند که با ارسال نامه اي به سران غرب از آنها بخواهد با عنوان کم کردن فشارها بر مردم ايران تحريم ها را بر عليه ايران تعديل کنند.


يک روزنامه نگار لبناني مرتبط با ديپلمات هاي غربي درديدار با يک خبرنگار قديمي ايراني پرده از خبري برداشت که هم از استيصال غرب در برخورد با ايران حکايت دارد و هم سند ديگري است بر خط گيري راهبردي جريان فتنه از غرب.
اين روزنامه نگار لبناني با اشاره به اقدامات موثر ايران در رويارويي با پروژه تحريم اقتصادي غرب به ويژه در مورد بنزين که در ابتدا تصور مي شد پاشنه آشيل ايران است مي گويد:غربي ها اخيرا توسط يکي از نزديکان سران فتنه به او پيغام دادند که با توجه به مشکلاتي بر سر اجراي تحريم هاي ضد ايراني وجود دارد آنها تمايل دارند که پيش از اعلام شکست قطعي آن به نوعي ابتکار عمل را بدست بگيرند و خود به بهانه اي اين پروژه را کنار بگذارند و به همين دليل بهتر است که يکي از سران فتنه طي درخواستي از سران کشورهاي غربي بخواهد که تحريم هاي ضد ايراني را تعديل کنند تا با اين اقدام هم اپوزوسيون تقويت شود و هم کاري کنند که آبرو و حيثيت غرب در اين ماجرا از بين نرود.
ديپلمات هاي غربي به اين روزنامه نگار لبناني چنين گفتند: با توجه به اينکه جريان شکست خورده در انتخابات رياست جمهوري در ايران به طور کامل جمعيت حامي و مردمي خود را از دست داده است واسطه شدن سران فتنه در مورد تعديل تحريم هاي ضد ايراني باعث ايجاد وجهه براي اين جريان و اميد بخشيدن به اندک هواداران آن در ايران مي شود و و نشان مي دهد سران فتنه از اين سطح از قدرت برخوردارند که تحريم ها را تعديل کنند.
اين روزنامه نگار لبناني تاکيد کرد: عنصر مشاور و امين يکي از سران فتنه به وي فشار آورده است تا اين نامه خطاب به مقامات غربي نوشته شود و با توجه به اينکه رييس جمهوري ايران محمود احمدي نژاد راهي نيويورک است اين خبر مي تواند اين سفر را همزمان با شکست پروژه ضد ايراني ديگر غرب تحت الشعاع قرار دهد.

اين روزنامه نگار لبناني همچنين اعلام کرده در صورت لزوم نام خود و ديپلمات هاي غربي را فاش خواهد کرد.

گفتني است دقايقي پس از پايان راهپيمايي روز قدس و انتشار تصاوير آن روشن شد که جريان فتنه جمعيت حامي و مردمي خود را کاملا از دست داده است و اقتدار نظام اسلامي ايران يکبار ديگر غرب و عناصر داخلي اش را در انزوا قرار داده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.