سه‌شنبه 02 مارس 10 | 14:04

فائزه هاشمی: پدرم سبز است!

خواسته‌هایی که ایشان اعلام کرده‌اند همان خواسته‌های جنبش سبز نیز هست.از آنجایی که جنبش سبز دارای یک سری خواسته‌هاست که با نظرات عنوان شده آقای هاشمی اشتراک دارد می‌تواند ایشان را هم سبز دانست. البته آقای هاشمی معمولاً فراتر از این گونه تقسیم بندی‌ها قرار گرفته و عمل کرده است.


faezeفائزه هاشمی گفت: در اعتراضات پس از انتخابات و فرزندان برخی از مقامات که حضور داشتند دستگیر و بلافاصله آزاد شدند بدون اینکه کسی متوجه شود فرق من با آنها چیست؟ این امر نشان می دهد که گزینشی عمل می کنند.
به گزارش آریا،وی در پاسخ به این سؤال که چرا آقای هاشمی مدت هاست در نماز جمعه به عنوان خطیب حضور ندارند و برخی خبرها از ایجاد محدودیت برای ایشان حکایت دارد و اینکه به ایشان اجازه حضور در نماز جمعه داده نمی شود،گفت: تا جایی که من خبر دارم برای آقای هاشمی بعد از نماز جمعه محدودیتی ایجاد نشده و نرفتن به نماز جمعه خواست خود ایشان به دلیل به آزار و اذیت نیفتادن مردم است.
فائزه هاشمی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه برخی نیز ایشان را متهم به سازش می‌کنند و انتقاد می‌کنند که آقای هاشمی پشت پرده سازش کرده است؟گفت: اینکه ایشان را متهم به سازش می‌کنند نمی‌تواند واقعیت داشته باشد. عملکرد ایشان و تاریخ انقلاب، چه بعد از انقلاب و چه قبل از انقلاب نشان داده است که آقای هاشمی بر سر حقوق مردم سازش نمی‌کند،اگر چنین بود اینقدر مورد هجوم قرار نمی‌گرفت.رسانه ها را ببینید.در حال حاضر شاید بیشترین حمله به آقای هاشمی و خانواده ایشان است و این هجمه‌ها از سوی رسانه‌ها و افرادی است که در انتخابات سالم عمل نکردند.اصلی که آقای هاشمی بدان معتقد است ایستادگی بر حقوق مردم است منتهی با روش خودشان. ضمن اینکه من فکر می‌کنم در شرایط فعلی هرگونه سازش، بدون توجه به حقوق مردم و آسیب هایی که دیده اند، زیر سؤال است.
فائزه هاشمی در پاسخ به این سؤال که آیا آقای هاشمی خود را عضوی از جنبش سبز می‌داند؟ گفت:این مساله را نمی‌توانم بگویم باید از خود ایشان بپرسید اما خواسته‌هایی که ایشان اعلام کرده‌اند همان خواسته‌های جنبش سبز نیز هست.از آنجایی که جنبش سبز دارای یک سری خواسته‌هاست که با نظرات عنوان شده آقای هاشمی اشتراک دارد می‌تواند ایشان را هم سبز دانست. البته آقای هاشمی معمولاً فراتر از این گونه تقسیم بندی‌ها قرار گرفته و عمل کرده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.