سه‌شنبه 02 مارس 10 | 17:22

توضیحات حسن عباسی درباره عدم حضورش در صداوسیما

وي با اشاره به تلاش و پيگيري دو ماهه بسياري از مسئولان صدا و سيما و مجموعه برنامه «ديروز، امروز، فردا» براي حضور وي در اين برنامه افزود: من هميشه عذرخواهي کردم و مرحله آخر با پيشنهاد يامين پور، مسئله به استخاره کشيد که بد آمد و من نيز حضور در برنامه را از گردن خود ساقط کردم.


927رئیس مركز بررسی‌های دكترینال امنیت بدون مرز در خصوص عدم حضور خود در صداوسیما و بویژه در برنامه «دیروز، امروز، فردا»، گفت: پس از چند سال دوری از برنامه های تلویزیونی، با اصرار یامین پور تصمیم به حضور گرفتم اما چون استخاره «بد» آمد، این حضور عملی نشد.

دکتر حسن عباسی در گفت‌وگو با شبکه خبر دانشجو، اظهار داشت: من در دوره ای ممنوع التصویر شدم و با مسائلی که پیش آمد، خیلی خوشایند نبود که در این شرایط دوباره درگیر برنامه های تلویزیون بشوم.

وی با اشاره به تلاش و پیگیری دو ماهه بسیاری از مسئولان صدا و سیما و مجموعه برنامه «دیروز، امروز، فردا» برای حضور وی در این برنامه افزود: من همیشه عذرخواهی کردم و مرحله آخر با پیشنهاد یامین پور، مسئله به استخاره کشید که بد آمد و من نیز حضور در برنامه را از گردن خود ساقط کردم.

رئیس مركز بررسی‌های دكترینال امنیت بدون مرز با تأکید مجدد بر اینکه با حوزه صدا و سیما مشکل و مورد خاصی ندارم، اذعان داشت: اجازه بدهید همان طور که دلایل این عدم حضور را برای یامین پور نشکافتم، این موضوع برای دوستان دیگر نیز سربسته بماند.

عباسی تصریح کرد: هدفم این نبود كه خود را سانسور کرده و موضع گیری نكرده و از بعضی مواضع در نظام دفاع نکنم.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون بیشتر از 260 برنامه دانشگاهی داشتم، تصریح کرد: حجم گسترده برنامه های امسال به منظور شفاف کردن مسائل و مواردی که اخیراً صورت گرفت، بود، اما لزوماً مایل نبودم به صورت رسانه ای، بویژه تلویزیونی در این سلسله برنامه ها حضور داشته باشم که البته دلیل این امر برخی مسائل و دلخوری ها بود.

 1. عطا
  5 مارس 2010

  سلام
  به نظر من باید همانطور که با سروصدا و تبلیغات ایشان ممنوع التصویر شدند از ایشان دلجویی به عمل امده و از این سرباز بی ادعای انقلاب اسلامی دلجویی کرد. امروز با تمام اتفاقاتی که افتاد دیدیم که فریادو سخنرانیهای ایشان بی مورد نبوده و برعکس خیلی هم به جا هشدار و اعلام خطر میکردند. به امید روزی که به عباسیها گوش جان سپرده شود.

 2. فاطمه
  24 آگوست 2010

  دکتر عباسی یه مرد فوق العاده است که از گفتن حقیقت ابایی نداره.انتقاد هاش بجا و سازنده بوده واز هرکسی انتقاد کرده درست بوده.دکتر عباسی صحبت هاش جوون پسند و روشنفکرانه است.کاش میشد که دکتر عباسی هم مثل آقای رحیم پور ازغدی تو تلوزیون سخنرانیداشته باشن.امیدوارم منم یه روزی مثل دکتر فردی آگاه نسبت به مسائل روز کشورم وجهان بشم.

 3. بابک خرمدین
  24 آوریل 2011

  من نمیدونم چگونه است که این مرد به قول بعضی ها متفکر و روشن فکر تازه!!!!!!!!!!(خوب شد معنی روشن فکری رو هم فهمیدیم) می تواند همه جور فیلم اعم از سکسی و صحنه دار وماهواره و فارس 1 و سریال و چیز هایی که برای ما شرعا”اشکال دارد ببیند ولی ما نمیتوانیم.چگونه است که دیدن فیلم سکسی و ماهواره برای ایشان حلال شده حکمش را بگویند تا برای ما هم حلال شود!!!!!؟.بعدش هم یک انسان بقول بعضی ها روشن فکر فحش و ناسزا نمیدهد ادم اگر منتقد باشد میتواند حرفش را بدون ناسزا و توهین به ناموس هم بگوید دلیل ممنوع التصویر شدن ایشان هم همین است .ما همه سعی مان این است که فرزندانمان دارای اخلاق اسلامی باشند و یکی از شرایط داشتن اخلاق اسلامی همانطور که پیامبر فرمود داشتن زبان پاک ونگفتن ناسزاست کدام یک از ايمه اطهار در سخنان خود ناسزا گفته اند که ایشان مدام در سخنرانیهایشان با گفتن بد و بیراه وبی احترامی ناراحتی افراد را فراهم میکنند واسمش را نقد گذاشته اند.بعدش هم بنظر من خیلی از حرف ها ونقد های ایشان بی پایه واساس وحتی خنده دار است.و کلا” ایشان به همه چیز شک دارند.مثل زمانی که میگویند اینان کارتون سوپر من را درست کرده اند تا جوانان مارا گول بزنند؟!!!!!!و اصولا” تمام حرف ایشان این است که این ها این فیلم یا آن سریال را ساخته اند برای گول زدن جوانان حالا مثلا” گول خوردن چطوری معلوم نیست.بعدش هم ایشان دکترایشان را از کجا گرفته اند؟؟؟.ای کاش ما هم مثل این اقا یک تریبونی چیزی داشتیم

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.