چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
دوشنبه ۰۲ اردیبهشت ۹۲ | ۱۴:۴۲

فیلم: شکنجه عراقی‌ها به دست فدائیان صدام

یکی از خبرگزاری‌های عراقی فیلمی ۴۸ دقیقه‌ای از نحوه شکنجه عراقی‌های بی‌گناه به دست نیروهایی که خود را فدائی صدام می‌دانستند، منتشر کرد.


فداییان صدامخبرگزاری «براثا» تیتر یک امروز خود را به فیلم شکنجه تعدادی از مردم بی‌گناه عراق به دست فدائیان «صدام» در برخی روستاهای منطقه کردستان اختصاص داد.

نیروهای آسایش، دو روز پیش یکی از سرسپردگان رژیم صدام به اسم «طارق سدحان تکریتی» را که یکی از شخصیت‌های امنیتی رژیم طاغوتی صدام بود، دستگیر کردند.

نیروهای آسایش ابتدا او را زیر نظر گرفته بودند و پس از تحقیق درباره هویتش، او را دستگیر کردند اما هنگام تفتیش محل اقامت این فرد، به مجموعه از فیلم‌های ضبط شده از شکنجه مردم بی گناه عراق دست یافتند.

به گفته یک مقام امنیتی در آسایش، این مجرم و فیلم‌های مذکور به نیروهای دولت مرکزی عراق در بغداد تحویل داده شده است.

این فیلم در حالی منتشر می‌شود که برخی تروریست ها با سوء استفاده از تظاهرات ها در استان‌های غربی عراق، خواستار بخشش بعثی‌ها و لغو ماده 4 مبارزه با تروریسم و اصلاح قانون بعثی‌زدایی هستند. گویا انتشار این فیلم می‌تواند یادآور جنایات بعثی‌ها علیه مردم عراق باشد هرچند که با گذشت 10 سال از سقوط رژیم صدام، مردم عراق هنوز نتوانسته‌اند جنایات دیکتاتور و سرسپردگانش را فراموش کنند.

دقایقی از این فیلم 48 دقیقه‌ای در ذیل آمده است.

برای مشاهده کامل فیلم میتوانید اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها: ، ، ، ،
  1. امیرحسین همتی
    ۲۵ اسفند ۱۳۹۲

    خیلی بده آدم گریش میگیره

  2. ناشناس
    ۲۵ اسفند ۱۳۹۲

    جناب برادارن تریبون نیوز چرا شما درک نکردید هنوز که صدام دشمن شیعیان عراق بود برای اهل سنت عراق یک قهرمان اصولا همه ادمها دوست ودشمن دارند در افغانستان احمد شاه مسعود قهرمان قوم تاجیک و جنایتکار جنگی برای شیعیان افغانستان وسایر اقوام است همینطور طالبان وبن لادن و ..

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: