سه‌شنبه 23 آوریل 13 | 13:25

خبرگزاری علوم انسانی راه‌اندازی می‌شود

حمیدرضا آیت‌اللهی در نشست خبری کارنامه فعالیت‌های پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و برنامه‌های حال و آینده آن، از راه‌اندازی خبرگزاری علوم انسانی از سوی این پژوهشگاه خبر داد.


نشست نشست خبری برنامه‌های گذشته، حال و آینده پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی صبح امروز، 3 اردیبهشت ماه، با حضور حمیدرضا آیت‌اللهی رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و جمعی دیگر از مسئولان در این پژوهشگاه برگزار شد.

آیت‌اللهی در این نشست خبری که به تشریح برنامه‌های پژوهشگاه در سال جاری و همچنین برنامه‌های در نظر گرفته شده برای همایش «اخوان المسلمین» اختصاص داشت، از تأسیس خبرگزاری علم انسانی از سوی این پژوهشگاه خبر داد و گفت: در صورت رفع مشکلات مالی این خبرگزاری برای استفاده فعالان این حوزه راه‌اندازی خواهد شد تا همه در جریان علوم انسانی در ایران و جهان قرار گیرند.

وی در این نشست ضمن تشریح کارنامه فعالیت‌های پژوهشگاه در سال‌های گذشته، تلاش برای ایجاد عدالت پژوهشی، راه‌اندازی و توقیت پرتال جامع علوم انسانی، تلاش برای کاربردی کردن علوم انسانی، تلاش برای عرضه افکار اندیشمندان علوم انسانی اسلامی به خارج از کشور را از جمله فعالیت‌های این پژوهشگاه بر شمرد. آیت‌اللهی همچنین به برنامه‌های پژوهشگاه برای نمایشگاه کتاب و فعالیت‌های این پژوهشگاه در عرصه بین‌الملل اشاره کرد.

در ادامه این نشست شهرام یوسفی، معاون پژوهشی پژوهشگاه و دبیر همایش «نهضت‌های اسلامی؛ در اندیشه و عمل» امسال را که به اخوان المسلمین اختصاص یافته تشریح کرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: