چهارشنبه 24 آوریل 13 | 19:06
حجت الاسلام سید مصطفی موسوی

حضور جلیلی در انتخابات منتفی نیست

دکتر جلیلی در این جلسه سخنانی در باب اهمیت دستگاه اجرایی کشور و انتخابات ریاست جمهوری مطرح فرمودند و در نهایت برداشت ما از فضای کلی جلسه این بود که به هیچ وجه حضور ایشان در انتخابات آتی ریاست جمهوری منتفی نیست.


دکتر سعید جلیلیحجت الاسلام سید مصطفی موسوی درباره ی دیدار ابتدای هفته ی خود با دکتر جلیلی که در رسانه ها خبرساز شد، گفت: پس از اعلام حمایت‌هایی که از حضور دکتر جلیلی در انتخابات صورت گرفت، بخاطر لطفی که دکتر جلیلی به پدر شهید بنده دارند به در خواست جمعی از دوستان تقاضای ملاقات با ایشان را دادیم و خدمت ایشان رسیدیم.

در این جلسه به نمایندگی از جمعی از طلاب و دانشجویان و اعضای ستادهای مردمی ایشان در انتخابات مجلس هفتم گزارشاتی نیز نسبت به شکل گیری ستاد های خودجوش مردمی در سراسر کشور ارائه کردیم.

این فعال حوزوی تاکید کرد: در این جلسه ضمن اعلام آمادگی اساتید و فضلا و بخش‌های مختلفی از جامعه علمی دانشگاهی و حوزوی برای پشتیبانی از ایشان، از دبیر شورایعالی امنیت ملی مصراً درخواست شد تا وارد این عرصه شوند.

وی افزود: دکتر جلیلی در این جلسه سخنانی در باب اهمیت دستگاه اجرایی کشور و انتخابات ریاست جمهوری مطرح فرمودند و در نهایت برداشت ما از فضای کلی جلسه این بود که به هیچ وجه حضور ایشان در انتخابات آتی ریاست جمهوری منتفی نیست.

این فعال مردمی دعوت از دکتر جلیلی در پایان افزود: مطالبی در رسانه‌ها مرتبط با این جلسه منتشر شد که متاسفانه غیر مرتبط با این جلسه و مطالب مطروحه در آن بود.

گفتنی است شهید حجت الاسلام سید اسماعیل موسوی از طلاب ممتاز حوزه علمیه مشهد، پدر حجت الاسلام سید مصطفی موسوی است که از دوستان قدیمی دکتر سعید جلیلی و از رزمندگان لشگر ۲۱ امام رضا(ع) بوده که در مردادماه ۶۷ در جبهه های نبرد حق علیه باطل به شهادت رسیدند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: