سه‌شنبه 30 آوریل 13 | 09:59
واکنش روابط عمومی دفتر رییس جمهور

«نوار ۸ میلیونی رییس‌جمهور …»،کذب است

مرکز روابط عمومی دفتر رییس جمهور طی اطلاعیه‌ای انتشار مطلبی غیرواقعی و دروغین با موضوع «نوار ۸ میلیونی رییس‌جمهور …» توسط یکی از سایت‌های خبری را تکذیب کرد.


ریاست جمهوریمرکز روابط عمومی دفتر رییس جمهور مطلب یکی از سایت های خبری با عنوان نوار 8میلیونی رییس جمهور… را کاملا بی اساس و کذب محض دانست و تصریح کرد؛ انتشار دهندگان چنین مطالبی به دنبال ایجاد پیامدهای سوء نسبت به نتیجه آراء انتخابات، التهاب آفرینی و مقدمه سازی برای بلوا و آشوب هستند همان برنامه و سناریویی که قبلا هم – پیش از برگزاری انتخابات 88 – از سوی برخی افراد و محافل سیاسی مطرح و بعد از انتخابات به اجرا درآمد.

متن تکذیبیه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

در پی انتشار مطلبی غیرواقعی و دروغین با موضوع «نوار 8 میلیونی رییس‌جمهور …» توسط یکی از سایت‌های خبری که گرایشات خاص سیاسی آن بر همگان آشکار است صراحتا تاکید می‌شود که اصل موضوع مطرح شده در آن و آنچه به رییس‌محترم جمهور نسبت داده شده است کاملا بی اساس و کذب محض است.

اگرچه این مطلب پس از مدت کوتاهی از انتشار بلافاصله از خروجی سایت مذکور حذف گردید اما انتشار آن یک هدف بیشتر ندارد که همانا زیر سوال بردن سلامت انتخابات 88 و مخدوش نشان دادن انتخابات آتی ریاست جمهوری با هدف ایجاد نگرانی در مردم نسبت به حفظ آرایشان و در نتیجه کاهش مشارکت و از بین بردن زمینه‌های خلق حماسه است.

انتشار دهندگان چنین مطالبی همچنین به دنبال ایجاد پیامدهای سوء نسبت به نتیجه آراء انتخابات، التهاب آفرینی و مقدمه سازی برای بلوا و آشوب هستند همان برنامه و سناریویی که قبلا هم -پیش از برگزاری انتخابات 88- از سوی برخی افراد و محافل سیاسی مطرح و بعد از انتخابات به اجرا درآمد.

مرکز روابط عمومی دفتر رییس‌جمهور ضمن تاکید بر کذب و دروغین بودن این مطلب، دستگاههای مسئول را موظف به رسیدگی به این موضوع و اطلاع رسانی کافی به مردم در این زمینه‌ می‌داند.

  1. رحمان
    30 آوریل 2013

    احمدی نژاد دیگه حناش رنگی نداره چه با نوار چه بی نوار

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: