سه‌شنبه 07 سپتامبر 10 | 13:59

انتشار ویژه‌نامه اینترنتی «روایت صدر»

در ایام سی و دومین سالرزو ربودن امام موسی صدر در لیبی، ویژه‌نامه اینترنتی «روایت صدر» با مطالب متنوعی درباره زندگی و افکار امام موسی صدر، با همت دکتر محسن کمالیان منتشر شد.


در ایام سی و دومین سالرزو ربودن امام موسی صدر در لیبی، ویژه‌نامه اینترنتی «روایت صدر» با مطالب متنوعی درباره زندگی و افکار امام موسی صدر، با همت دکتر محسن کمالیان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر، این ویژه‌نامه از هشت بخش تشکیل شده است.

بخش اول ویژه‌نامه، گفتگو با آیت‌الله سید مرتضی مستجابی (حفظه الله) است.
بخش دوم ویژه‌نامه – «با میهمانان» -، که بزرگ‌ترین و در عین حال جذاب‌ترین بخش را تشکیل می‌دهد، یادداشت‌های ارسالی برخی از فرهیختگان و اساتید حوزه و دانگشاه درباره شخصیت امام موسی صدر است.

بخش‌های سوم، چهارم و پنجم ویژه‌نامه، به بعضی تازه‌های سایت «روایت صدر» اخنصاص دارد که برای اولین بار و در این مناسبت راه‌اندازی شده است.

نخستین بخش تازه‌ها «گاهشمار زندگی» امام موسی صدر است. دومین بخش «تازه‌ها» و بخش سوم، «پرسش و پاسخ» است.

بخش‌های ششم و هفتم ویژه‌نامه، به معرفی دیگر ویژه‌نامه‌های متمرکز و نیز یادداشت‌های پراکنده‌ اما ارزشمندی اختصاص دارد که به مناسبت این ایام، در مطبوعات و فضای مجازی انتشار یافته است.

آخرین بخش ویژه‌نامه نیز «دفتر یادبود» است که مخصوص ثبت نظرات بازدیدکنندگان از این ویژه‌نامه است.

دکتر کمالیان درباره مناسبت انتشار این ویژه‌نامه نوشته است: سی و دومین سالروز ربوده شدن امام صدر توسط رژیم معمر قذافی در لیبی را نیز در حالی پشت سر می‌گذاریم که مانند سالیان گذشته، نه امام صدر آزاد شده است، نه عاملان، آمران و همدستان این فاجعه محکوم، محاکمه و لااقل رسماً سرزنش شده‌اند، نه حقیقت همه‌ی آنچه بر امام صدر و همراهان آن بزرگوار گذشته کشف شده است، نه در راهبرد رسمی کشور مبنی بر دوستی با ربایندگان آن بزرگوار تجدید نظری صورت گرفته است، و نه حتی کم‌ترین اراده‌ای برای نیل به این چند مهم در افق نمایان است…

این ویژه‌نامه تا آخر شهریور ماه صفحه‌ی اصلی سایت «روایت صدر» را تشکیل خواهد داد و از آن پس، در بخش تازه راه‌اندازی شده‌ی «ویژه‌نامه‌ها» قابل مراجعه خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند این ویژه‌نامه را در سایت فرهنگی «روایت صدر» به آدرس www.revayatesadr.ir مشاهده کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.