شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۲ | ۱۰:۳۳

فاضل نظری رکوردها را شکست

استقبال بی نظیر از مجموعه «ضد» فاضل نظری (تازه ترین مجموعه این شاعر) آن را به چاپ دوم در کمتر از یک هفته رساند، این اثر از نخستین روز عرضه در نمایشگاه همواره در صدر پرفروش های سوره مهر قرار داشته است.


فاضل نظریاستقبال بی نظیر از مجموعه «ضد» فاضل نظری (تازه ترین مجموعه این شاعر) باعث شد این اثر در کمتر از یک هفته به چاپ دوم برسید.

این اثر از نخستین روز عرضه آن در نمایشگاه همواره در صدر پرفروش های سوره مهر قرار داشته است.

نظری در مورد فضای شعری مجموعه جدیدش می گوید: فضای سروده‌هایم در این مجموعه جدید، عاشقانه و عارفانه است که در بیشتر این اشعار شاهد تلفیق این مضمون هستیم. در این مجموعه گاه بیت‌های عارفانه و گاه شاهد بیت‌های عاشقانه هستیم. دفتر اشعار «ضد» چهارمین دفتر شعری فاضل نظری پس از «آن‌ها»، «گریه‌های امپراطور» و «اقلیت» است.

«گریه‌های امپراتور» به عنوان اولین مجموعه نظری، مجموعه 38 سروده از شاعر است. مجموعه غزل‌های «آن‌ها» هم که شامل 51 غزل است در نهمین دوره کتاب فصل که ویژه آثار منتشر شده در بهار 88 است در بخش شعر به عنوان اثر ممتاز و برتر معرفی شده است.

همچنین «اقلیت» شامل 38 سروده در یک دفتر از سه‌گانه شعری فاضل نظری است.

مجموعه «ضد» قرار است در بیست و ششمین نمایشگاه کتاب تهران توسط انتشارات سوره مهر در قطع رقعی و در شمارگان 2500 نسخه منتشر شده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: