یکشنبه 12 می 13 | 11:25

لحظه‌های ماندگار انقلاب با «وزیر شعار»

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: لحظه‌های ماندگار ورود امام به ایران و نیز خطبه‌های پرصلابت رهبری معظم انقلاب، با نام و شعارهای رسای مرحوم مرتضایی‌فر پیوند خورده است.


آیت‌الله کعبیآیت‌الله عباس کعبی، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگویی، به ارائه سخنانی درباره شخصیت و خدمات مرحوم محمود مرتضایی‌فر، بنیان‌گذار تکبیر‌های نماز جمعه بعد از انقلاب پرداخت.

آیت‌الله کعبی مرحوم مرتضایی‌فر را فردی انقلابی و مؤمن برشمرد و اظهار کرد: خاطرات انقلاب و امام، لحظه‌های ماندگار ورود امام به ایران و نیز خطبه‌های پرصلابت رهبری معظم انقلاب، با نام و شعارهای رسای مرحوم مرتضایی‌فر پیوند خورده است.

وی ادامه داد: حضور غیرتمندانه و انقلابی آن مرحوم در ایجاد هیجان و شور انقلابی در میان امت، از حسنات ماندگار و جزء ذخیره اخروی ایشان قرار خواهد گرفت. هم‌اکنون روح پرفتوح این مؤمن انقلابی به شهدای انقلاب و امام شهداپیوسته است.

آیت‎الله کعبی عنوان کرد: در واقع ایشان با شیوه اجرای خود در نمازهای جمعه و برانگیختن احساسات انقلابی مردم در تحکیم شور انقلابی مردم نقش بسیار مؤثری داشت و نسلی از نیروهای پرشور و بااخلاص، با غیرت دینی و انقلابی را تربیت کرد و این منظر برای همگان و به‌ویژه برای جوانان الگو و اسوه است.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در پایان سخنان خود ضایعه درگذشت مرحوم مرتضایی‌فر را به حضرت امام عصر(عج)، خانواده، بستگان و تمام دلسوزان انقلاب و اسلام تسلیت گفت.

محمود مرتضایی‌فر معروف به وزیر شعار و بنیان‌گذار تکبیر بعد از انقلاب در ایران که مدتی در بیمارستان‌های جم و میلاد بستری بو، عصر دیروز دار فانی را وداع گفت.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: