دوشنبه 13 می 13 | 12:24

5 فعال قرآنی شهر تهران تجلیل می شوند

بیست و هشتمین مجمع قرآنیان شهر تهران، چهارشنبه به میزبانی مدیریت فرهنگی هنری منطقه چهارده برگزار و از 5 فعال قرآنی تجلیل می شود.


quranبه گزارش تریبون مستضعفین بیست و هشتمین مجمع قرآنیان شهر تهران، چهارشنبه به میزبانی مدیریت فرهنگی هنری منطقه چهارده برگزار و از 5 فعال قرآنی تجلیل می شود.

ایمان شمسایی مدیر فرهنگی هنری منطقه چهارده و رئیس فرهنگسرای اخلاق با بیان این خبر گفت: فرهنگسرای قرآن با مشارکت سازمان دارالقرآن کریم، اقدام به تأسیس مجمع قرآنیان شهر تهران کرده اند که چهارشنبه آخر هر ماه، این مجمع به میزبانی یکی از مناطق شهر تهران برگزار می شود که بیست و هشتمین دوره آن، چهارشنبه 25 اردیبهشت در مسجد جامع حضرت قاسم بن الحسن(ع) و به میزبانی شهرداری و مدیریت فرهنگی هنری منطقه 14 برگزار می شود.

وی افزود: تلاوت قاریان بین المللی، اجرای تواشیح و تجلیل از پیشکسوتان قرآنی از جمله برنامه های این مجمع است که با حضور قاریان و حافظان قرآنی، ائمه جماعات، نخبگان منطقه و مدیران فرهنگی هنری شهر تهران برگزار خواهد شد.

رئیس فرهنگسرای اخلاق ادامه داد: در این برنامه از 5فعال قرآنی منطقه تجلیل خواهد شد که پیش از این تکریم نشده و از گمنامان عرصه فعالیت های قرآنی هستند.

شمسایی در پایان گفت: علاقمندان می توانند از نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع حضرت قاسم بن الحسن(ع) واقع در بزرگراه شهید محلاتی، چهار راه میثم، بلوار پاسدار گمنام شرقی، خیابان شهید صالحی حضور به هم رسانند و در این محفل قرآنی شرکت کنند.

  1. فرهنگسرای ملل
    16 دسامبر 2013

    سلام و عرض ادب .از شما دعوت میگردد در سی و دومین مجمع قرآنیان شهر تهران که روز چهارشنبه 27 آذر 92 در کاشانک مسجد جامع والفجر با حضور جمعی از قاریان برجسته قرآنی و همراه با مراسم تجلیل از خادمان قرآنی شهر تهران برگزار میشود شرکت فرمایید .این مراسم از ساعت 17 آغاز و شامل بخشهای مختلفی از جمله مراسم قرائت قرآن تواشیح و مداحی و … میباشد . این برنامه توسط فرهنگسرای ملل ، فرهنگسرای قرآن و سازمان دار القران برگزار میگردد ./مسجد والفجر در خیابان پور ابتهاج واقع است .حضور جنابعالی را در این مراسم باشکوه قرآنی گرامی میداریم ./فرهنگسرای ملل .پارک قیطریه . 22246985 /اضافه می نماید در این مراسم از خادمان و پیشکسوتان قرآنی شمیرانات تجلیل و تکریم خواهد شد .مجمع قرآنیان شهر تهران با هدف اشاعه و توسعه فرهنگ قرآنی ، سی و دومین همایش قرآنی خود را در مسجد والفجر با حضور مدعوین و میهمانان گرانقدر برگزار مینماید ./

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: