سه‌شنبه 14 می 13 | 13:30
امام جمعه فولادشهر :

تقوا، برنامه و سابقه درخشان لازمه نامزد اصلح است

کاندیداها باید برای همه ابعاد جامعه از جمله مسائل فرهنگی ، سیاسی ، مقابله با دشمنان خارجی و به خصوص مسائل اقتصادی کشور برنامه داشته باشند و با برنامه وارد عرصه مدیرتی در سطح کلان کشور شوند تا انشالله کشور را در مسیری رو به جلو حرکت دهند.


mohammadabadiبه گزارش تریبون مستضعفین نماینده ولی فقیه در فولاد شهر ضمن تاکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری اتی گفت: ملاک برای اصلح بودن یک رئیس جمهور تقوا ، برنامه محور بودن ، و سوابق درخشان است.

حجت الاسلام سید حسین محمودآبادی با بیان این مطلب که حضور پرشور مردم در این انتخابات برنامه ریزی دشمن را برای ضربه به انقلاب خنثی خواهد کرد از همه احاد مردم جامعه خواست تا در این انتخابات حضوری پرشور داشته باشند تا انشاالله شاهد تحقق شعار حماسه سیاسی در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی باشیم.

وی افزود : حضور در انتخابات ریاست جمهوری وظیفه ای شرعی است و هر انسانی باید این موضوع را همواره مد نظر داشته باشد که باید در جامعه منشا اثر باشد.

نماینده ولی فقیه در فولاد شهر ، امر به معروف و نهی از منکر ، انفاق ، رسیدگی به امور همدیگر و حضور در صحنه اجتماع را وظیفه مسلمانان دانست و بیان داشت: توجه به چنین ملاک هایی خود نشان از این دارد که در مبانی شرعی ما نیز بر حضور مسلمانان و مردم در صحنه های اجتماعی و سیاسی تاکید فراوان شده است.

حجت الاسلام محمود ابادی در ادامه با اشاره به حضور نیروهای متعدد سیاسی در صحنه انتخابات ریاست جمهوری اخیر افزود : ملاک باید برای همه عزیزان قانون باشد و قانون اساسی مترقی در جمهوری اسلامی باید فصل الخطاب کاندیداهای محترم قرار گیرد و همه در برابر این قانون تمکین کنند تا هیچ مشکلی در کشور پیش نیاید.

وی همچنین افزود : مردم باید همواره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی که از جایگاه ولایت فقیه در جامعه سخن می گوید توجه داشته باشند تا دشمنان قسم خورده انقلاب در داخل و بیرون کشور که برای ضربه زدن به ایران اسلامی دندان تیز کرده اند نتوانند به کشور و نظام اسلامی ضربه ای وارد نمایند چرا که برای انان این جناح و اون جناح معنا ندارد ، انها به دنبال برنامه خود هستند.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه فولاد شهر در ادامه این گفتگو به معیار های نماینده اصلح اشاره کرد و افزود : انچه در روایات اسلامی هم امده خدا ترسی و تقوای الهی ملاک اصلی است چرا که نماینده ای که خدا ترس باشد وظیفه اش را درست انجام خواهد داد و برای این انجام وظیفه همواره با نیروهای متخصص مشورت خواهد نمود.

حجت الاسلام محمود ابادی ادامه داد : یک فرد با تقوا مردم را همواره مد نظر خواهد گرفت و مصالح انها را خواهد شناخت و اگر دشمن خواست به این مردم ضربه ای وارد نماید جلوی ان ایستادگی خواهد کرد.

وی در ادامه صحبت های خود از مردم خواست که سوابق کاری کاندیداها محترم را مد نظر قرار دهند تا برای تصمیم گیری بهتر با شناختی دقیق تر از کاندیداهای مورد نظر خود حمایت کنند.

امام جمعه فولادشهر با اشاره به کلان نگری در خصوص مسايل کشور گفت: کاندیداها باید برای همه ابعاد جامعه از جمله مسائل فرهنگی ، سیاسی ، مقابله با دشمنان خارجی و به خصوص مسائل اقتصادی کشور برنامه داشته باشند و با برنامه وارد عرصه مدیرتی در سطح کلان کشور شوند تا انشالله کشور را در مسیری رو به جلو حرکت دهند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: