سه‌شنبه 14 می 13 | 20:44

جولان ستاره سينماي چين در کوچه‌هاي بيت‌المقدس + عکس

الهه بکليان

براساس سفارش رژيم صهيونيستي، صحنه‌‌هاي رومانتيک فيلم “Old Cinderella” مخصوصا در مناطق زيباي سرزمين‌هاي اشغالي فيلمبرداري مي‌شود تا از اين طريق به جذب مخاطب و درنتيجه جذب گردشگر کمک شود و به نوعي فضاي جنگ‌ زده فلسطين و کشت‌وکشتار زنان و کودکان بي‌گناه را از ذهن مردم دور کند.


الهه بکليان-رژيم صهيونيستي سال‌هاست که با نسل‌کشي مردم بي‌گناه فلسطين در تلاش است تا حضور خود را در اين منطقه يا به عبارت بهتر، در سرزمين‌هاي اشغالي ثابت و آنجا را به کشوري مستقل تبديل کند.

درست است که اين رژيم غاصب در گسترش شهرک‌سازي‌هاي خود تاحدي موفق بوده، ولي اين نکته را نيز بايد درنظر گرفت که با افزايش اين شهرک‌سازي‌ها، مشکلات صهيونيسم ازجمله بحران‌هاي مالي نيز همچنان افزايش يافته است.

صنعت گردشگري از مهمترين حوزه‌هاي کاري اسرائيل محسوب مي‌شود به گونه‌اي که مقامات اين رژيم حاضرند هر کاري انجام و هر هزينه‌اي بپردازند تا صنعت گردشگري را به عنوان مهمترين منبع درآمد سرپا نگه دارند.

جولان ستاره سينماي چين در کوچه پس‌کوچه‌هاي بيت‌المقدس

براساس گزارش “Hollywoodreporter” رژيم صهيونيستي چندي پيش در جديدترين اقدام خود در راستاي افزايش گردشگر با يکي از شرکت‌هاي فيلم‌سازي چين قرارداد بست تا با ساخت فيلمي که در بيت‌المقدس و اطراف مسجدالاقصي فيلمبرداري مي‌شود و يکي از ستارگان سينماي چين به نام “Zhang Jingchu” در آن ايفاي نقش مي‌کند، گردشگران زيادي بخصوص از چين به اين مناطق سفر کنند.

1102759_923

براساس سفارش رژيم صهيونيستي، صحنه‌‌هاي رومانتيک فيلم “Old Cinderella” مخصوصا در مناطق زيباي سرزمين‌هاي اشغالي فيلمبرداري مي‌شود تا از اين طريق به جذب مخاطب و درنتيجه جذب گردشگر کمک شود و به نوعي فضاي جنگ‌ زده فلسطين و کشت‌وکشتار زنان و کودکان بي‌گناه را از ذهن مردم دور کند. بر همين اساس وزير گردشگري رژيم صهيونيستي اميدوار است که با اين کار آمار گردشگران افزايش يابد.

اما آيا هدف رژيم صهيونيستي از جذب گردشگر تنها افزايش درآمد است يا افکار شوم ديگري را نيز در سر دارد؟

“ترورسيت را نابود کنيد” ؛ براي تمام سنين!

با توجه به گزارشات موجود مي‌توان فهميد که ترويج بي‌بندوباري و فسخ‌وفجور تنها به اصطلاح تفريح و سرگرمي گردشگران سرزمين‌هاي اشغالي نيست، بلکه بنيان‌گذاران رژيم صهيونيستي برنامه‌هاي ديگري نيز در ذهن دارند.

به عنوان مثال به نظر مي‌رسد ازجمله مهمترين اهداف آنها آموزش تيراندازي و يا به گفته خودشان “مبارزه با تروريسم” است.

اما چگونه؟

به گزارش وب سايت خبري “timesofisrael” در 18 ژوئن 2012 به قلم “Hillary Zaken” ؛ “افرات” (Efrat) يکي از شهرک‌هاي صهيونيست نشين واقع در قسمت جنوبي بيت‌المقدس است که مقامات صهيونيسم منطقه‌اي مخصوص تيراندازي در آن ساخته‌ و گردشگران را براي آموزش تيراندازي به آنجا مي‌برند. نام اين کار و يا به اصطلاح اين بازي “Eliminate the Terrorist” است که به معني “نابودي تروريست” مي‌باشد. گردشگران در اين بازي با اسلحه “کاليبر 3” شليک مي‌کنند و سن و جنسيت افراد به هيچ وجه مانع از تيراندازي آنها نمي‌باشد. بنابراين مي‌بينيم که اين رژيم در راستاي ديدار گردشگران از مناطق زيباي اراضي اشغالي، آنها را به تيراندازي تشويق مي‌کند و يا به گفته خودشان به آنها مبارزه با تروريست را آموزش مي‌دهد. جالب است بدانيم که “Davidi Perl” رئيس تشکيلات تيراندازي، اين منطقه را “مرواريد گردشگري رژيم صهيونيستي” ناميده و اين درحالي است که برخي از خوانندگان گزارش، نام اين منطقه را “مرواريد سياه” گذاشته‌اند.

1104155_278

حال بايد اين نکته را درنظر گرفت که آيا تروريسم از نظر رژيم صهيونيستي و هم‌پيمانان آنها جز اسلام و مسلمانان است؟ و اينکه آيا آنها قصد ندارند با اين کار ذهن مردم و به خصوص کودکان را نسبت به مسلمانان و عقايد آنها خراب کنند و به نوعي آنها را به مبارزه با دين مبين اسلام بطلبند؛ که البته اين کاري جديد نيست و پيش از اين در ده‌ها بازي کامپيوتري و حتي بيشتر ديديم که کودک و حتي فرد جواني که بازي را پيش مي‌برد با کشتن مسلمانان به پيروزي مي‌رسد.

در زير دو مورد از نظرات خوانندگان اين گزارش را آورده‌ايم که ناراحتي خود را درمورد اين موضوع ابراز کرده‌اند.

1102743_269

به گزارش هاآرتص، “Stas Misezhnikov” وزير گردشگري رژيم صهيونيستي در سال 2012 با بکارگيري خوانندگان و رقاصان معروف اسرائيل کمپين جديدي براي جذب توريست تاسيس کرد. اين کمپين با نام “Everyone brings someone” ، از اسرائيلي‌هاي سراسر جهان مي‌خواهد تا براي افزايش ميزان گردشگران سرزمين‌هاي اشغالي و خروج اين رژيم از رکود اقتصادي بازاريابي کرده و مشتري جلب کنند.البته اين درحالي است که خود وزير هم خيلي بيکار نبوده و به گفته محافظانش، وي را بارها با حال مستي از کلوپ‌هاي شبانه بيرون آورده‌اند و به همين خاطر نيز چندين بار توسط مقامات ارشد دولتي توبيخ شده است.

تصويري از وزير گردشگري رژيم صهيونيستي به همراه گردشگران صهيونيستي در بلغارستان

روش همکاري با کمپين به اين طريق است که صهيونيست‌هاي سراسر دنيا با ثبت نام در سايت گردشگري رژيم صهيونيستي براي سرزمين‌هاي اشغالي توريست جذب مي‌کنند و در ازاي آن مي‌توانند در قرعه‌کشي اين کمپين شرکت و در صورت برد، سفري رايگان خواهند داشت. اين نکته را نيز بايد يادآور شد که هرچه تعداد مدعوين آنها بيشتر باشد، امتياز آنها نيز افزايش و امکان پيروزي در قرعه‌کشي نيز بيشتر مي‌شود.

شايد تاکنون از اين موضوع اطلاع نداشته‌ايد که براساس قانون رژيم صهيونيستي، تبليغات جنسي و تحريک کننده براي جذب گردشگر در اسرائيل جرم بوده و فقط تحت شرايط خاص مي‌توان از اين قانون سرپيچي کرد که احتمالا تمام خلاف‌هايي که تاکنون صورت گرفته مشمول همين استثنا بوده است!!

و اما ………

چه کسي برنامه‌هاي کمپين “Invite a friend” را مديريت مي‌کند؟

“Nao Tishby” يک تبعه اسرائيلي و از ستارگان سينماي رژيم صهيونيستي مي‌باشد که علاوه بر بازيگري، در حيطه خوانندگي و مدل هم فعاليت دارد. وي همچنين با ارگان‌هاي مختلف هنري صهيونيستي همکاري دارد و از دوستداران واقعي اين رژيم است؛ به طوريکه در مصاحبه با مجله صهيونيستي “Tribe” عنوان کرد که با وجود ده سال زندگي در لس آنجلس اما هنوز جايي را مانند اسرائيل و يا به عبارت بهتر مانند سرزمين‌هاي اشغالي دوست ندارد.

“تيشبي” در ليست جذاب‌ترين زنان اسرائيل از لحاظ جنسي قرار دارد و همچنين در سال 2012 به عنوان جذاب ترين زن جهان انتخاب شد. به همين دليل تصوير وي در بيلبوردها و مجلات مد و سرگرمي در سرار اروپا و همچنين در اسرائيل به عنوان مدل و جاذبه توريستي ديده مي‌شود.

وي علاوه بر بازي در فيلم‌هاي اسرائيلي، با شرکت‌هاي فيلم‌سازي آمريکا و اروپا نيز همکاري کرده است. “نائو تيشبي” همچنين حدود دو سال و نيم در ارتش رژيم صهيونيستي خدمت کرده و در استفاده از اسلحه مهارت دارد.

اما نکته قابل توجه درمورد کمپين و برنامه‌هاي آن، يکي از آگهي‌هاي تبليغاتي اين انجمن براي جذب گردشگر بود که نقدهاي زيادي را به سمت خود جلب کرد. ازجمله اينکه “انجمن بين‌المللي زنان صهيونيست” نيز آن را يکي از تبعيض‌آميز ترين تبليغات معرفي مي‌کند که ارزشي براي زن قائل نشده‌ و به همين دليل “نشان شرم” را به وزارت گرشگري رژيم صهيونيستي اعطا کرد. بعلاوه اين نقدها به همين جا ختم نمي‌شود و حتي خود صهيونيست‌ها نيز اين تبليغ را يکي از بي‌معناترين تبليغات گردشگري معرفي مي‌کنند که نه تنها جذابيتي ندارد بلکه بر جو جنگي سرزمين‌هاي اشغالي نيز تاکيد مي‌کند. در فيلم زير اين آگهي تبليغاتي را مي‌توانيد ببينيد.

حال، آيا به‌راستي تازمانيکه مردم جهان از رژيم صهيونيستي وجهه جنگي در ذهن دارند و کشت‌و ‌کشتار در سرزمين‌هاي اشغالي همچنان پابرجاست، باز هم اشغالگران رژيم صهيونيستي بايد در انتظار افزايش تعداد گردشگران خود باشند؟!

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: