چهارشنبه 22 می 13 | 15:20

حسینیان: جلیلی اصلح است

نمانیده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه جلیلی در بین گزینه‌های اصولگرایی احراز صلاحیت شده اصلح است، گفت: تمام تلاش خود را برای حمایت از جلیلی انجام خواهم داد.


حسینیانحجت‌الاسلام‌والمسلمین روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور سعید جلیلی در عرصه رقابت انتخاباتی، گفت: همانطور که ما از قبل هم اعلام کرده‌ بودیم گفتمان ما، گفتمان امام راحل مبتنی بر استکبار ستیزی، عدالت محوری و خدمت و نوکری به مردم بوده است.

وی افزود: نظر شخصی بنده این است که در بین کاندیدای مطرح اصولگرا که احراز صلاحیت شده‌اند، آقای دکتر جلیلی اصلح است و بنده خود را به آقای جلیلی نزدیک می‌بینم.

حسینیان تصریح کرد: انشاالله تمام تلاش خود را برای حمایت از جلیلی انجام خواهد داد؛ از هرکاری که بتوانم برای حمایت از بردار عزیزمان آقای جلیلی انجام بدهم، دریغ نخواهم کرد.

حسینیان با اشاره به تخریب‌های که علیه سعید جلیلی می‌شود، گفت: اینکه آقای جلیلی در مذاکرات هسته‌ای از حقوق ملت ایران دفاع کرده و موجب عزت ملت ایران شده است موجب افتخار است و این دشمنان هستند که این نقطه مثبت آقای جلیلی را نقطه ضعف ایشان می‌دانند.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه جلیلی مواضعی انقلابی در مذاکرات هسته‌ای اتخاذ کرده است، گفت: آقای جلیلی مواضع نظام را در مذاکرات به خوبی مطرح و از آن دفاع کرده است.

حسنیان با اشاره به اقدام یک سایت در خدشه در نظر شورای نگهبان برای تائید جلیلی و عدم احراز هاشمی رفسنجانی، گفت: تاکید حضرت امام و آقا این بوده است که ما بعد از نظر شورای نگهبان تابع باشیم.

وی گفت: سایت آقای توکلی باید توجه داشته باشد که همه ما باید برای تحقق حماسه سیاسی تلاش کنیم نه اینکه به نظر شورای نگهبان خدشه وارد کنیم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.