شنبه 11 سپتامبر 10 | 15:58

غزه در روز عید فطر آماج حملات رژيم صهيونيستی

همزمان با فرا رسيدن عيد سعيد فطر جنگنده‌هاي رژيم صهيونيستي در چند نوبت نوار غزه را هدف بمباران قرار دادند. گزارشها حاكي است تانك هاي رژيم صهيونيستي نيز با شش راكت منطقه‌اي در بيت حانون شمال نوار غزه را هدف قرار دادند


همزمان با فرا رسيدن عيد سعيد فطر جنگنده‌هاي رژيم صهيونيستي در چند نوبت نوار غزه را هدف بمباران قرار دادند. روزنامه “الحيات” گزارش داد: مجتمع امنيتي “انصار” وابسته به حماس در شهر غزه و اردوگاه آموزشي در “حي التفاح” حماس در شمال نوار غزه و يك تونل در منطقه رفح هدف بمباران جنگنده‌هاي “اف 16 ” رژيم صهيونيستي قرار گرفت.

بنا به گفته شاهدان عيني، خسارت‌هاي زيادي به تونل و ساختمان‌هاي مجاور آن وارد آمده است اما از تلفات جاني گزارشي مخابره نشده است.
شبكه عربي بي بي سي عربي نيز گزارش داد كه هواپيماهاي جنگي اسرائيل در شش نوبت به مناطق مختلف شمال مركز و جنوب نوار غزه حمله كردند.
در حملات اسرائيل به مراكز امنيتي وابسته به دولت فلسطين در منطقه مجتمع انصار و محله التفاح و يك مركز وابسته به پليس راهنمايي و رانندگي در منطقه ديرالبلح مركز نوار غزه سه نفر زخمي شدند.

گزارشها حاكي است تانك هاي رژيم صهيونيستي نيز با شش راكت منطقه‌اي در بيت حانون شمال نوار غزه را هدف قرار دادند كه به كسي آسيب نرسيد.
ارتش رژيم صهيونيستي نيز با تاييد اين خبر مدعي شد كه جنگنده‌هاي اين رژيم يك تونل در جنوب نوار غزه و يك پايگاهي كه افراد مسلح از آن براي پرتاب موشك و خمپاره به سمت اهداف اسرائيلي استفاده مي‌كردند، بمباران كردند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.