شنبه 25 می 13 | 13:17

معرفی مكتب اهل‌ بيت(ع) به 50 زبان زنده دنيا

رئيس مجمع جهانی اهل بيت(ع) با اشاره به تدوين و ترجمه كتاب‌های مربوط به اهل بيت(ع) به 50 زبان زنده دنيا، اعلام كرد: پشتيبانی از مبلغان و پيروان اهل بيت(ع) در ساير كشورهای جهان از جمله ديگر اقدامات اين مجمع است.


akhtariحجت‌الاسلام والمسلمين محمدحسن اختری، رئيس مجمع جهانی اهل بيت(ع) ؛ وظيفه اين مجمع در شرايط كنونی جهان را ترويج مكتب اهل بيت(ع) به زبان‌های مختلف دنيا عنوان و اعلام كرد:مجمع جهان اهل‌البيت كتاب‌های مربوط به اهل بيت(ع) را به بيش از 50 زبان زنده دنيا ترجمه می‌كند و اميدواريم همه مردم ما را در اين مسير پشتيبانی كنند.

وی افزود: تدوين و ترجمه كتاب، تهيه لوح فشرده و فيلم و نيز پشتيبانی از مبلغان و پيروان اهل بيت(ع) از جمله ديگر اقدامات اين مجمع است.

حجت‌الاسلام اختری با اشاره به حوادثی كه شاهد آن بوده‌ايم از جمله تخريب قبر جناب حجر‌بن‌عدی، گفت: اين‌ها دليل بر رونق و رشد مكتب تشيع و اهل بيت(ع) است. وهابيت كه گروهی افراد متعصب و جاهل هستند تاب تحمل افكار و اعتقادات شيعه را ندارند و در مقابله با تشيع و اهل بيت(ع) تلاش می‌كنند دست به كارهايی بزنند كه هيچ انسانی اقدام به آن نمی‌كند.

وی تصريح كرد: بی‌احترامی به مقدساتی كه مورد احترام مردم است، جناياتی است كه دليل آن كينه‌توزی است نه عقل و منطق اما مكتب اهل بيت(ع) مكتب عقل و منطق بوده و روز به روز در حال رشد است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: