یکشنبه 26 می 13 | 13:47

بازسازی مزار حجربن عدی در ایران

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: مزار حجربن عدی(ع) که مدتی پیش مورد تعرض دشمنان اسلام قرار گرفت به‌زودی توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات بازسازی آن آغاز می‌شود.


حجررئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: مزار حجربن عدی(ع) که مدتی پیش مورد تعرض دشمنان اسلام قرار گرفت به‌زودی توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات بازسازی آن آغاز می‌شود.

حسن پلارک گفت: در آستانه برگزاری مراسم رونمایی از ضریح حضرت مسلم(ع) بودیم که مرقد حجربن عدی(ع) مورد تعرض قرار گرفت و به‌دنبال آن تقاضاهای زیادی برای بازسازی و ساخت ضریح برای آن بزرگوار به ستاد بازسازی عتبات عالیات ارسال شد.

وی ادامه داد: در مراسم رونمایی از حرم حضرت مسلم(ع) ما تصمیم گرفتیم که این کار را شروع کنیم و به زودی این کار را آغاز می‌کنیم.

پلارک در خصوص ارسال حرم حضرت مسلم(ع) به عراق گفت: به‌دنبال استقبال بی نظیر مردم تهران، روز گذشته 10 هزار نفر برای بازدید از این ضریح مطهر به فرهنگسرای خاوران مراجعه کردند و با توجه به اینکه هم اکنون بازسازی تعمیراتی نیز بر روی ضریح هانیة‌بن عروه در مسجد کوفه درحال انجام است تولیت حرم از ماخواستند که دو ضریح را در پایان شعبان رونمایی کنیم.

وی افزود: بنابراین ممکن است حرم حضرت مسلم(ع) بیشتر از 10 روز میهمان شهروندان تهرانی باشد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: