سه‌شنبه 28 می 13 | 12:10

منافقین در کنگره آمریکا «لابی‌گر» شدند

سیاست خارجی آمریکا را لابی های پرنفوذ و یا کانون های پیرامونی که مانند منافقین پولهای خوبی را بعنوان رشوه از این جیب آمریکا به جیب دیگر منتقل می کنند، شکل می دهند.


منافقخبرهای رسیده حاکی است که گروهک تروریستی منافقین با نام «شورای ملی مقاومت» و با سرپرستی «صونا صمصامی» یک بنیاد لابی گری برای دولت و کنگره آمریکا تاسیس کرده است. در این گزارش ها تاکید شده است که ده روز پیش، گروهک مذکور رسماً برای لابی گری دولت و کنگره آمریکا ثبت نام کرد!

این بنیاد که در تاریخ 16 می 2013 در واشنگتن ثبت شده، به ارائه اطلاعات جاسوسی شده از ایران به کنگره و دولت آمریکا خواهد پرداخت. همچنین برای اعمال حرکات ایذایی در ایران به اهداف مشترکی با دولت آمریکا برای تضعیف یا سرنگونی مسلحانه حکومت ایران دست خواهد زد.

در فرم ثبت نام شورای ملی مقاومت آمده است که هدف از لابی گری در آمریکا «استقرار یک جمهوری دموکراتیک، سکولار و غیر هسته ای» در ایران است و برای این کار پشتیبانی 500 عضو از نمایندگان گروه ها و حوزه های مختلف سیاسی، قومی،مذهبی و فرهنگی ایران را پشت سر خود دارد.

شورای ملی مقاومت هنگام ثبت نام به عنوان یک لابی در آمریکا اعلام کرده از هیچ دولت، حزب یا منبع خارجی کمک مالی نمی گیرد؛ اما مشخص نیست که برآورده کردن اهداف کنگره و دولت آمریکا در واشنگتن و کشورهای اروپایی با چه هزینه ای و از کدام منبع صورت خواهد گرفت؟

مجاهدین خلق ادعا کرده اند کمک های مردمی برای رسیدن به این هدف مقدس، آنها را یاری خواهد نمود؛ اما این ادعا از طرف برخی نمایندگان کنگره آمریکا رد شده و آنها تایید کرده اند که مجاهدین در لیست کمک های دولت آمریکا برای سرنگونی جمهوری اسلامی قرار داشته و از همین منبع به لابی های خود در کنگره و ارگان های حامی جنگ با ایران پول نقد می پردازند.

برخی از جداشدگان این سازمان می گویند علاوه بر آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی، منبع اصلی این پول ها، کمک های نقدی صدام حسین تا قبل از سرنگونی و تجارت بین المللی مجاهدین با همین پول ها می باشد. چرا که آنها منفور ترین گروه در بین مردم ایران بوده و ایرانی ها به این سازمان تروریستی کمک نمی کنند!

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: