جمعه 31 می 13 | 15:48

ابلاغ منشور اخلاق انتخاباتی ستاد قالیباف

رعایت اخلاق اسلامی، برخورد کریمانه با رقیبان و حامیان آنها، تمرکز بر تبلیغ توانمندی‌ها و ظرفیت‌های نامزد مورد حمایت و پرهیز از هرگونه بد اخلاقی‌های انتخاباتی، تهمت و افترا به سایر نامزدها.


دیدار ۱۴۰ نماینده مجلس با محمدباقر قالیبافپرویز اسماعیلی سخنگوی ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف از ابلاغ منشور اخلاقی ستاد انتخاباتی این نامزد انتخاباتی به ستادهای استانی و شهرستانی خبرداد.

وی افزود: در راستای تاکید آقای قالیباف و در جهت احترام حداکثری به اخلاق اسلامی، قانون، رقبای محترم و مردم عزیزمان، این ابلاغیه با امضای حسین مظفر به تمام روسای ستادی در استان‌ها و شهرستان‌ها ابلاغ شد.

به گفته اسماعیلی، متن کامل «منشور اخلاقی» که توسط رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف ابلاغ شده، چنین است:

به منظور احترام به قانون و توجه به ارزش‌های والای اسلامی، ایجاد فضای انتخاباتی سالم و اخلاقی، ایجاد شور و نشاط سیاسی، یاس و ناامیدی دشمنان و بد اندیشان داخلی و خارجی انقلاب اسلامی؛ همچنین ضرورت حفظ شان و منزلت کاندیدای ولایتمدار و بسیجی مورد حمایت جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف، کلیه مسئولان و اعضای ستادهای استانی و شهرستانی ملزم به رعایت موارد ذیل می‌باشند:

1- پاسداری از ارزش‌ها و توجه به آرمان‌های اسلامی و انقلابی در گفتار و رفتار، و تعامل سازنده با اقشار، گروه‌ها و اهتمام به ایجاد فضای معنوی در ستادها جهت تقویت و تحکیم گفتمان انقلاب اسلامی و رهنمودهای امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب.

2- رعایت اخلاق اسلامی، برخورد کریمانه با رقیبان و حامیان آنها، تمرکز بر تبلیغ توانمندی‌ها و ظرفیت‌های نامزد مورد حمایت و پرهیز از هرگونه بد اخلاقی‌های انتخاباتی، تهمت و افترا به سایر نامزدها.

3- رعایت کامل قوانین و مقررات مربوط به انتخابات، احترام به امر و نهی‌های قانونی از سوی مسئولان ذیربط و پرهیز جدی از هرگونه اقدامات غیرقانونی و غیر منطقی.

4- صرفه‌جویی در هزینه‌های تبلیغاتی و پرهیز از هر گونه اسراف (ولخرجی‌های نابجا و اقدامات لوکس و تشریفاتی) حتی اگر هزینه‌های آن از سوی حامیان و هواداران تامین شده باشد.

5- حفظ آرامش و اعتدال در موضع گیری‌ها و تبلیغات و پرهیز از اقدامات هیجانی و احساسی و اقدامات عوام فریبانه، ضمن ایجاد امید، شور و نشاط انتخاباتی در محیط ستادها و جامعه پیرامونی.

6- همکاری و تعامل سازنده بین نیروهای حامی دکتر قالیباف که با عناوین مختلف در سطح استان و منطقه تلاش می‌کنند و بهره گیری از ظرفیت و توانمندی‌های اقشار مختلف حامیان، نیز هم افزایی نیروهای مذکور در جهت حمایت از نامزد مورد حمایت.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: