پنج‌شنبه 04 مارس 10 | 16:20

کودکان اسپانیایی به سفیر اسرائیل: امروز چند نفر را کشتید؟

تریبون مستضعفین- دانش‏ آموزان اسپانیایی در حالی که در نامه های خود این سوال را مطرح کرده بودند که : “چرا اسراییل این جنایات را علیه فلسطینیان مرتکب می شود؟ ” صدها نامه اعتراض‏آمیز خود را در محکومیت جنایات اسراییل علیه فلطسینیان به سفیر رژیم صهیونیستی در مادرید تحویل دادند. به گزارش ابنا، در یکی […]


تریبون مستضعفین- دانش‏ آموزان اسپانیایی در حالی که در نامه های خود این سوال را مطرح کرده بودند که : “چرا اسراییل این جنایات را علیه فلسطینیان مرتکب می شود؟ ” صدها نامه اعتراض‏آمیز خود را در محکومیت جنایات اسراییل علیه فلطسینیان به سفیر رژیم صهیونیستی در مادرید تحویل دادند.

به گزارش ابنا، در یکی از این نامه‏ ها این سوال مطرح شده بود که: “چه تعداد فلسطینی امروز کشته شده‏اند؟”

در یکی دیگر از نامه ها نیز آمده بود: ” آقای سفیر شما باید درباره کشتار کودکان و سالخوردگان فلسطینی قدری بیاندیشید. من نمی فهمم چگونه این همه جنایات علیه مردم بیگناه فلسطین وجدان شما را آزرده و پریشان نمی کند. شما باید فلسطین را ترک کنید”.

سفیر رژیم صهیونیستی در مادرید همچنین نامه‏ هایی را از طرف سازمان حقوق بشر و سازمان عفو بین الملل دریافت کرد که در آن به برداشتن محاصره غزه که در حال حاضر مردم آن بخاطر کمبود آب و امکانات بهداشتی در رنج و سختی به سر می‏برند، تأکید شده بود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.