چهارشنبه 05 ژوئن 13 | 13:23

مفتی اهل سنت:مردم ایران قدر رهبری را بدانند

مفتی اهل سنت ھند گفت: در این زمانه آمریکا از تدابیر حضرت آیت الله خامنه ای وحشت دارد و رهبری ایشان توانست ریشه استکبار را در ایران بخشکاند.


مفتی اهل سنتمکرم احمد مفتی اهل سنت هند و امام جمعه دهلی، به ناکامی دشمنان انقلاب اسلامی ایران در طول سی سال اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران با رهبری حضرت ایت الله خامنه‎ای پیشرفت های زیادی داشته است.مردم ایران باید قدر این رهبر گرانمایه را بدانند و به سخنان حکیمانه اش گوش فرا دهند.

وی با تاکید بر این که امروز فقط جمهوری اسلامی ایران موجب ترس و وحشت آمریکا در سراسر جهان شده است ابراز داشت: کشورهای غربی، آمریکا و لابی‎های صهیونیستی برای اثبات عدم موفقیت انقلاب اسلامی ایران تمام توان خود را بکار گرفته اند اما چیزی که ملت ها مشاهده می کنند اقتدار و عزت این کشور و پیشرفت های علمی در حوزه های مختلف است.

مکرم احمد به رسا گفت: انقلاب اسلامی ایران حادثه ای است که ریشه استعمار جهانی آمریکا و اسرائیل را در منطقه و ایران خشک کرد.

وی همچنین با تسلیت سالگرد رحلت رهبر فقید انقلاب اسلامی ایران امام خمینی(ره) اظهار داشت:امام خمینی با توکل به خداوند متعال طومار دولت چندین ساله شاهنشاهی در ایران را درهم پیچید.

مفتی اهل سنت هند انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل را مصداق مبارزه حق و باطل دانست و تاکید کرد: امام خمینی بعنوان نمایندہ الهی با پشتوانه مردم خدا جوی ایران قدرت‌های شیطانی را از پای درآورد.

وی در مقایسه انقلاب اسلامی ایران با دیگر انقلاب های منطقه بیان داشت: امام خمینی(ره) حیات مجدد را به اسلام هدیه کرد و این برگ برنده انقلاب ایران بود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: