جمعه 07 ژوئن 13 | 16:23
مقاومت همان خط امام و صراط مستقیم است

انتخابات ریاست جمهوری؛ روشنگر مسیر قدرت و اعتبار ایران

نویسنده: سالم الصباغ | مترجم: حمیدرضا غریب رضا

این مقاومت همان خط امام خمینی(ره) و صراط مستقیمی است که او بنا نهاد و همان مسیری است که جانشین او امام خامنه ای دنبال می کند. اهمیّت منصب رئیس جمهوری در ایران این است که متولی تحقق بخشیدن اهداف جمهوری اسلامی در جایگاه قوه مجریه می باشد.


سالم الصباغنویسنده: سالم الصباغ
مترجم: حمیدرضا غریب رضا

اشاره: استاد «سالم الصباغ» مبارز و نویسنده انقلابی مصری، با طلوع خورشید انقلاب اسلامی و با جهانگیر شدن پرتوهای درخشان شخصیت امام خمینی زندگی معنوی و اعتقادی خویش را دوباره آغاز نمود و مکتب اسلام ناب و تشیع انقلابی را برگزید. او سالیان سال است که با انقلاب اسلامی ایران و آرمان های نظام جمهوری اسلامی زندگی می کند و شاید بهتر از ما تاریخ انقلاب اسلامی ایران و حوادث و شخصیت های سیاسی و دینی ایران را بشناسد! استاد سالم الصباغ جوانان تشنه حقیقت در مصر را از چشمه سار چهل حدیث امام خمینی، تفسیر المیزان و نمونه، و دیگر محاسن کلام اهل بیت(ع) سیراب می کند. متن زیر یادداشت استاد سالم الصباغ درباره یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران می باشد:

حقیقت این است که انتخابات ریاست جمهوری ایران -که تمامی دنیا نسبت به آن اهتمام می ورزد- انتخاباتی روشنگر است و بیان می کند که ایران وزنه سنگین معادله های جهانی به شمار می آید. ایران امروز، هم قدرتمند است و هم ارزشمند. روشن است آن چه این قدرت و ارزش و اعتبار را ایجاد کرده همان خط مقاومت شجاعانه در برابر صهیونیسم و استکبار آمریکایی است. مقاومتی که از سرزنش هیچ سرزنشگری نمی هراسد.

این مقاومت همان خط امام خمینی(ره) و صراط مستقیمی است که او بنا نهاد و همان مسیری است که جانشین او امام خامنه ای دنبال می کند. اهمیّت منصب رئیس جمهوری در ایران این است که متولی تحقق بخشیدن اهداف جمهوری اسلامی در جایگاه قوه مجریه می باشد.

همان روشی که دوران آغازین انقلاب را سامان بخشید، امروز و فردای انقلاب را نیز صلاح و سامان خواهد بخشید. امیدواریم رئیس جمهور منتخب مردم ایران به نکات زیر اعتقاد داشته باشد:

1. حفاظت از خط مقاومت و یاری مستضعفان؛

2. ایمان داشته باشد که مساله قدس مساله محوری مسلمانان است و اسرائیل غده ای سرطانی است و باید از بین برود؛

3. آمریکا همچنان شیطان بزرگ است و شیطان بزرگ باقی خواهد ماند و مداهنه در روابط با آمریکا را نپذیرد؛

4. حافظت از برنامه صلح آمیز هسته ای ایران و پیشبرد مسیر هسته ای کشور و عدم توجه به یاوه گویان و سرزنش کنندگان؛

5. استمرار دعوت به وحدت مسلمانان و ایجاد تقریب میان آنان.

امیدواریم برادران ایرانی ما با انتخاب صحیح خود، نشان دهند که چه کسی برای حفاظت مبانی انقلاب اسلامی شایسته تر است.

خداوند متعال انقلاب اسلامی ایران را از شر دشمنان داخلی و خارجیش مصون نگه دارد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: