سه‌شنبه 14 سپتامبر 10 | 12:49

اعتراض به حضور سفیر انگلیس در رونمایی از منشور کوروش

نماينده مردم تهران درباره رونمايي از منشور كورش و دعوت از سفير انگليس در اين رونمايي گفت: ما به اين موضوع اعتراض داريم؛ چراكه دولت انگليس با ما سر جنگ دارد و مرتب بر عليه ايران توطئه مي‌كند.


الياس نادران، نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي در جلسه هفتگي انصار حزب‌الله در پاسخ به سوال مبني بر اينكه، ارزيابي شما درباره رونمايي از منشور كورش و دعوت از سفير انگليس در اين رونمايي توسط دولت محترم چيست، گفت: ما به اين موضوع اعتراض داريم چراكه دولت انگليس با ما سر جنگ دارد و مرتب بر عليه ما توطئه مي‌كند.

نادران استدلال كرد: انگليس بي‌بي‌سي فارسي را براي حمايت از فتنه سال گذشته و راه اندازي جنگ نرم عليه نظام جمهوري اسلامي راه‌اندازي كرد.

وي اضافه كرد: همچنين تعدادي خبرنگار را از كشور براي اجراي مقاصد خصمانه خود عليه نظام به خارج برد تا براي سران فتنه در سيستم جاسوسي خود امكانات سايبري و اينترنتي و رسانه‌اي فراهم كند، بنابراين آيا رواست زماني كه مي‌خواهيم منشور كورش را پرده‌نمايي (رونمايي) كنيم، از سفير اين كشور معلوم الحال دعوت كنيم.

  1. ایران دوست
    28 آوریل 2014

    اعتراض معنی ندارد این لوحه قلابی را که 150 سال بیشتر قدمت ندارد خود انگلیس برای تحریف تاریخ واقعی ایران و فریب ایرانیان در راستای پیروی از خادم الیهود (کوروش) و دوستی با اسرائیل امروز طراحی و ساخته اند !

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.