پنج‌شنبه 16 سپتامبر 10 | 21:08

مولوی عبدالحمید، مشکلی که خودمان درست می‌کنیم!

مولوی عبدالحمید همانند اصلاح طلبان افراطی و سران فتنه سعی دارد که با مصاحبه با رسانه های غربی و ضد انقلاب جمهوری اسلامی را برای رسیدن به خواسته هایش تحت فشار قرار دهد تا از این طریق امتیازاتی را کسب کند .


مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی که از وی به عنوان یک روحانی اهل سنت وابسته به جریان اصلاح طلبان یاد می شود همانند دوستان اصلاح طلبش همچنان با رسانه های ضد انقلاب مصاحبه کرده و اتهاماتی را به نظام جمهوری اسلامی وارد می کند .

وی طی این مصاحبه به گونه ای سخن گفته است که اهل سنت حتی کوچکترین آزادی نیز در ایران نداشته و حتی نمی توانند فرزندانشان را خودشان تربیت کنند!

مولوی عبدالحمید همانند اصلاح طلبان افراطی و سران فتنه سعی دارد که با مصاحبه با رسانه های غربی و ضد انقلاب جمهوری اسلامی را برای رسیدن به خواسته هایش تحت فشار قرار دهد تا از این طریق امتیازاتی را کسب کند .

در باره وابسته بودن مولوی عبدالحمید به جریان افراطی اصلاح طلبان نیز پیش از این نیز زاهدان پرس گزارش داد : بررسی مواضع سیاسی مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی در دهه اخیر نشان می دهد که وی علی رغم تلاش اطرافیانش برای آنکه وی را یک روحانی بی طرف سیاسی نشان دهند؛ متمایل به اصلاح طلبان افراطی بوده و همواره از کاندیداهای این طیف منزوی شده حمایت کرده است.

بر پایه این گزارش وی با حمایت دو دوره از سید محمد خاتمی و پس از آن از دکتر معین و در نهایت از موسوی نشان داه است که این روحانی اهل سنت تمایل فراوانی به این جریان سیاسی که هم اینک بسیار منزوی شده است دارد.

پافشاری بر این مواضع تا به آنجا بوده که وی حتی برای حمایت از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی و شورای شهر در زاهدان همواره از اصلاح طلبان حمایت کرده است؛ که پیمان فروزش نماینده فعلی زاهدان و وابسته به اصلاح طلبان افراطی از این موارد می باشد.

مولوی عبدالحمید حتی در دوره های از انتخابات ریاست جمهوری منجمله دوره دوم انتخابات نهم و همچنین انتخابات دهم که مشخص بود کاندیداهای اصول گرایان برنده انتخابات می شوند حاضر به حمایت از اصولگرایان نشد.

وی در حالی در دوران ریاست جمهوری محمد خاتمی هیچگاه انتقاداتی را به شکل صریح از دولت وی انجام نداد که علی رغم خدمات فراوانی که دولت احمدی نژاد در استان سیستان و بلوچستان انجام می دهد و رضایت مردم منطقه همواره به خاطر اصولگرا بودن رئیس جمهور ،دولت وی را مورد انتقاد قرار می دهد.

همچنین اظهارات اخیر مولوی عبدالحمید در نماز جمهه کورین زاهدان نشان داد که وی با وجود انکه مسائل انتخابات برای مردم ایران حل شده است ولی همزمان با اصلاح طلبان افراطی در آستانه 22 خرداد قوانین انتخابات را زیر سوال برد.

مولوی عبدالحمید یکبار دیگر از ادبیاتی راجع به حوادث انتخابات شکوهمند و بی نظیر 22 خرداد استفاده کرد که همواره چهره های افراطی اصلاح طلب منجمله کسانی که امروز مردم ایران از انان به عنوان سران فتنه یاد می کنند استفاده کرد.

وی حتی در حالیکه بحث اصلاح قانون انتخابات و درخواست برای استفاده از ناظران بین المللی برای نظارت بر انتخابات ایران از طرف افراطیون اصلاح طلب همواره مطرح شده است در خطبه اخیر خود خواستار اصلاح فوری قانون انتخابات شد و گفت :” جریانات انتخابات‏های اخیر ثابت کرده است که قوانین فعلی کاملا جواب‏گو نیست و باید انتخابات را به نحوی برگزار کنیم که از حضور ناظران بین‏المللی هیچ حراسی نداشته باشیم و به جهان ثابت کنیم که می‏توانیم سالم‏ترین انتخابات را در جمهوری اسلامی برگزار کنیم.

به گفته ناظران سیاسی حمایت مولوی عبدالحمید طی دهه اخیر از جریانات افراطی اصلاح طلب سبب شده است که وی در افکار عمومی به عنوان یک روحانی اهل سنت سیاسی و وابسته به جریانات افراطی اصلاح طلب شناخته شود.

همچنین شنیده شده است دولت عربستان مرتبا از وی برای ایراد سخنرانی در این کشور دعوت به عمل می‌آورد و ایشان دائم در مراوده با حکومت وهابی عربستان سعودی است. گذشته از این نیز حرف و حدیث های زیادی در رابطه با نوع رفتار و ارتباط مولوی عبدالحمید با عبدالمالک ریگی تروریست معدوم شرق کشور وجود داشته است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.