شنبه 06 مارس 10 | 16:07

اظهارات نادران درباره اتهامات فایزه و مهدی هاشمی

عضو فراكسيون اصولگرايان از ارسال نسخه‌اي از سخنان توهين‌آميز فائزه هاشمي درباره اركان نظام به پدرش خبر داد و افزود: اگر اين صحبت‌ها منتشر شود براي اقامه كيفرخواست و رسيدگي به اتهامات فائزه هاشمي در دستگاه قضايي كفايت مي‌كند.


عضو فراكسیون اصولگرایان از ارسال نسخه‌ای از سخنان توهین‌آمیز فائزه هاشمی درباره اركان نظام به پدرش خبر داد و افزود: اگر این صحبت‌ها منتشر شود برای اقامه كیفرخواست و رسیدگی به اتهامات فائزه هاشمی در دستگاه قضایی كفایت می‌كند.

الیاس نادران نماینده مردم تهران و عضو ارشد فراكسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فارس در خصوص علت تعلل دستگاه قضایی در رسیدگی به اتهامات فائزه و مهدی هاشمی، مهدی هاشمی را قابل استرداد به کشور دانست و گفت: او در مقایسه با برخی از مجرمانی كه هم اكنون در زندان به سر می‌برند و انتظار محاكمه را می‌كشند، اتهاماتش كمتر نیست منتهی برخی از آنهایی كه هم اكنون در زندان هستند متصل به مقامات‌ و افراد بزرگ نیستند از این رو هیچ تفاوتی بین اتهامات آنان با این فرد نیست.

وی از ارسال نسخه‌ای از سخنان توهین‌آمیز فائزه هاشمی به پدرش خبر داد و افزود: اگر این صحبت‌ها منتشر شود معلوم می‌شود كه مواضع و اقدامات فائزه هاشمی چه بوده است و همین سخنان او برای اقامه كیفرخواست و رسیدگی به اتهاماتش در دستگاه قضایی كفایت می‌كند.

نادران با ابراز ناخرسندی و تعجب از تعلل دستگاه قضایی در برخورد با اتهامات فرزندان هاشمی گفت كه باید از رئیس دستگاه قضایی پرسید كه چرا در این خصوص كوتاهی می‌شود.

نماینده مردم تهران در خانه ملت در پاسخ به ادعای مهدی هاشمی مبنی بر درس خواندن در مقطع دكترا در كشور انگلیس اظهارداشت:‌ دكترا خواندن منافاتی با آنكه انسان به اتهاماتش رسیدگی شود و پاسخگوی مردم باشد ندارد.

نادران با اشاره به برخی از موارد اتهامی مهدی هاشمی در راه‌اندازی و هدایت سایت جمهوریت، برخی هزینه‌ها از دانشگاه آزاد و مناسبات و سازماندهی‌های افراد خطاب به مهدی هاشمی متذكر شد: باید حداقل برای این اتهامات برابر ملت پاسخگو باشد و پاسخ دهد كه این سازمان رایی كه تبدیل به سازمان آشوب شد چه كسانی در راه‌اندازی و هدایتش دخیل بوده‌اند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.