چهارشنبه 19 ژوئن 13 | 11:26

«کنسرت جنگلی‌ها2» در فرهنگسرای ابن سینا

در این نمایش ۵ عروسک و یک تن پوش ایفای نقش می کنند. نمایش «کنسرت جنگلی ها۲» به صورت موزیکال با کارگردانی مریم ایرانمنش و آهنگسازی رضا شعبانی اجرا می شود.


به گزارش تریبون مستضعفین نمایش عروسکی «کنسرت جنگلی ها2» با موضوع آموزش فرهنگ زندگی شهری به گروه سنی کودک و نوجوان از اول تیر به مدت یک ماه در فرهنگسرای ابن سینا اجرا می شود.

 در این نمایش 5 عروسک و یک تن پوش ایفای نقش می کنند. نمایش «کنسرت جنگلی ها2» به صورت موزیکال با کارگردانی مریم ایرانمنش و آهنگسازی رضا شعبانی اجرا می شود.

داستان این نمایش توسط لیلا قنبری نوشته شده و بر اساس این داستان حیوانات جنگل که از جنگل برای دیدن جذابیت های شهر آمده اند، با مشکلات زندگی شهرنشینی روبه رو می شوند و تلاش می کنند که به محیط زیست خود اهمیت بدهند. مهارت های زندگی شهری، احترام به والدین، همکاری با دیگران برای غلبه بر مشکلات زندگی و نشاط از دیگر موضوعاتی است که در داستان این نمایش مورد توجه قرار گرفته است.

سال گذشته قسمت اول این نمایش در فرهنگسرای ابن سینا اجرا شد. در سال جاری نیز قسمت دوم این همایش از اول تیر به مدت یک ماه هر شب ساعت 19:30 در فرهنگسرای ابن سینا واقع در شهرک قدس، خیابان ایران زمین شمالی برگزار می شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: