شنبه 06 مارس 10 | 16:34

توهم دیداری و شنیداری

بعضی ها یک جوری ادعا می کنند که احمدی نژاد گفته است “ایران گل و بلبل است و هیچ مشکلی ندارد” و صدا و سیما هیچ انتقادی از دولت نمی کند که من شکم بر می دارد، نکند این مرد مهربانی که به عنوان رئیس جمهور ایران صحبت می کند و مشکلات را بیان می کند و از بقیه برای حل آن ها کمک می طلبد احمدی نژاد نیست!


11-11-1388_IMAGE634005547704375000بعضی ها یک جوری ادعا می کنند که احمدی نژاد گفته است “ایران گل و بلبل است و هیچ مشکلی ندارد” و صدا و سیما هیچ انتقادی از دولت نمی کند که من شکم بر می دارد، نکند این مرد مهربانی که به عنوان رئیس جمهور ایران صحبت می کند و مشکلات را بیان می کند و از بقیه برای حل آن ها کمک می طلبد احمدی نژاد نیست!
شاید هم این بیست و سی که هر دفعه به یک مشکل در سطح کلان مدیریت کشور و چند مشکل در سطح خردتر می پردازد، صدا و سیمای ایران نیست! (حتما بیست و سی را از این زاویه نگاه کنید)
گویا بعضی ها انتظار دارند که صدا و سیما به جای انتقاد منطقی، مثل آن ها چاک دهانش را باز کند و فحاشی کند تا اسمش انتقاد بشود! (دقیقا همان کاری که برخی روزنامه ها و سایت های آن ها انجام می دهند و مدعی نقادی هم هستند!)
آدم واقعا ناراحت می شود که این ها واقعیت را نمی بینند و حرف هایی را (مانند همان ادعاهای اول متن) مطرح می کنند که اصلا وجود ندارد!
زمان مناظره ها هم می آمدند و حرف هایی از قول دکتر احمدی نژاد نقل می کردند که هیچگاه نگفته بود و بیچاره ها هر کاری می کردند نمی توانستند نقل قول هایی را که از او می گفتند در فیلم پیدا کنند! (احتمالا شما هم با دیدن اینگونه افراد خیلی دلتان سوخته است که این ها چه بر سر خود آورده اند که صداهای دیگری می شنوند و تصاویر دیگری می بینند)
اینکه واقعیت را جور دیگری ببینند و بشنوند، نشانه یک بیماری روانی شدید در آن ها است که از بغض و کینه بر می خیزد و حقایق را به جای آنکه همان گونه که هستند درک کنند، همان گونه که می خواهند می فهمند!
نمونه های اینچنینی را به قدری زیاد در اطراف خود دیده ایم که انکار آن ها تنها از ذهن های متعصب بر می آید و شاید کسانی که دچار این مشکل روانی حاد هستند بتوانند با فحاشی ما را ساکت کنند، اما نمی توانند واقعیت را تغییر دهند.
بله احمدی نژاد بارها به مشکلات کشور اشاره کرده است و برخلاف ادعاهای تمامیت خواهانه عده ای مغرض، دست یاری به وی همه جناح های قانونی کشور دراز کرده، (کابینه 70 میلیونی دولت قبل را که یادتان هست؟ یادتان می آید که حزب پرمدعای مشارکت با دستوری به اعضای خود اعلام کرد که از پذیرش مسئولیت ها در دولت خودداری کنند تا “ایرانی برای همه ایرانیان” شکل نگیرد و دولت ایران را زمین بزنند؟)
اما مغرضان نه تنها به او کمک نکردند و به دروغ تهمت تمامیت خواهی به او زدند، بلکه هر کاری بر علیه او از دستشان بر می آمده انجام دادند.
صدا و سیمای ما هم برخلاف شبکه های شما، هم خوبی و هم بدی ها را می گوید. اگر شما بیمارگونه انتظار دارید که مانند روزنامه ها و شبکه های خودتان، فقط به مشکلات بپردازد و سیاه نمایی کند و فحش های خانوادگی شما را تکرار کند، لیاقت رسانه ملی را ندارید و راستش را بخواهید صدا و سیما را برای آدم ها ساخته اند و کسانی که ذهن آن ها هر واقعیتی را تحریف می کند و صداهای دیگری می شوند و تصاویر دیگری می بینند، بهتر است همان شبکه های مخصوص خود را تماشا کنند که خداوند گمراهان را در ضلالتشان غرق خواهد کرد و چه ضلالتی بزرگتر از اینکه حرف هایی بشنوند که وجود ندارد و ادعاهایی (مانند همین اول متن) بکنند که کسی جز خودشان نشنیده است؟!
چه گمراهی بزرگتر از اینکه بر اساس دروغ تقلب و تجاوز، با دیگران بحث بکنند، حال آنکه در هیچ دادگاه عقل و منطقی در جهان نمی توانند آن را اثبات کنند؟
و مگر گمراهی بزرگتر از این توهم ها وجود دارد؟
مگز ضلالتی بزرگتر از این تهمت هایی که هر روز به نظام زده می شود و حقیقت ندارد، وجود دارد که زندگی خود را بر اساس این دروغ ها گذاشته اند؟!

خدایا همه ما را از ظلمت توهم نجات بده.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.