شنبه 22 ژوئن 13 | 18:45

نواهای مذهبی را با دانلود «نوا» آنلاين بشنويد

نرم‌‌افزار «نوا» به منظور ايجاد فضايی برای شنيدن آخرين مداحی‌ها و ايجاد زمينه‌ای آسان برای استفاده از نواهای اسلامی طراحی شده است.


نوانوا، نرم‌افزاری است كه شما با آن می‌توانيد جديدترين سخنرانی‌ها، مداحی‌های پخش شده در فضای وب، سرودها و … را در اختيار داشته باشيد و آنها را به صورت آنلاين، بدون نياز به دانلود، گوش دهيد. فقط كافی است نرم‌افزار را باز كنيد تا تمام كارها به صورت خودكار انجام شود.

از جمله قابليت‌های ويژه نرم‌افزار پخش آنلاين نوا می‌توان به سرعت بالا در اين نرم‌افزار اشاره كرد. دانلودی طراحی و نصب شده كه با بيشترين سرعت می­‌توانيد مداحی‌ها را به صورت streaming گوش دهيد و بر روی كامپيوتر خود بياوريد.

اين نرم‌افزار به گونه‌ای تعبيه شده كه گروهی مجرب با شناخت فضای وب گلچينی از مداحی‌ها، سخنرانی‌ها و … را فراهم كرده است و تنها با باز كردن نرم‌افزار می‌­توانيد تمام آنها را در كامپيوتر داشته باشيد.

يكی از ويژگی‌های ممتاز نرم‌افزار پخش ترتيبی آن است. شما می­‌توانيد هر مداحی را كه می‌خواهيد تنها با يك كليك به ليست پخش اضافه كنيد و سپس نرم‌افزار به صورت خودكار شروع به پخش آنها با در نظر گرفتن پهنای باند مصرفی می­‌كند. نرم‌افزار به گونه‌ای هوشمندانه مداحی‌ها را دانلود می­‌كند كه خللی در پهنای باند شما ايجاد نشود.

اين نرم‌افزار از قابليت Multi Threading استفاده می­‌كند. بدين معنی كه كاربر می­‌تواند هم‌زمان كه يك مداحی را دانلود می­‌كند، مداحی‌های ديگر را نيز به صورت موازی دانلود كند. سيستم هوشمندی كه در اين نرم‌افزار قرار داده شده به گونه‌ای عمل می­‌كند كه بر روی عملكرد كامپيوتر كاربر تأثير فراوانی نمی‌گذارد و يا پهنای باند آن را مختل نمی‌كند.

كاربر می­‌تواند هر مداحی و يا سخنرانی را كه خواست، در دسته­‌هايی كه خودش ساخته‌ قرار دهد و سپس آنها را گوش دهد، مانند bookmark كردن. همچنين هر مداحی را بعد از دانلود كامل آن می­‌تواند بر روی كامپيوتر خود ذخيره كند.

در اين نرم‌افزار كاربر می­‌تواند مداحی‌ها را براساس مشخصات آنها برای مثال مناسبت‌ها، نام مداح، نوع مداحی و… فيلتر و جداسازی كند. همچنين می‌تواند فايل‌های مداحی يا سخنرانی را براساس فايل‌های آرشيو شده، جديدترين مداحی‌های اينترنت و يا گروه‌بندی‌های شخصی‌، مشاهده كند.

دانلود نرم افزار برای ويندوز ۷ (۱۱٫۷۸ MB )

دانلود نرم افزار برای ويندوز اكس پی (۱۱٫۷۸ MB)

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: