پنج‌شنبه 27 ژوئن 13 | 13:30

پدر جانباز شهید طاهرزاده درگذشت

مقام معظم رهبری در سال 80 و در جریان سفر به اصفهان، به منزل ایشان رفته و با وی و جانباز شهید محمدتقی طاهرزاده دیدار کرد.


هوشنگ طاهرزاده پدر فداکار جانباز شهید محمدتقی طاهرزاده در سن 64 سالگی در بیمارستان الزهرا (س) اصفهان دعوت حق را لبیک گفت و به دیدار فرزند شهیدش شتافت.هوشنگ طاهرزاده

هوشنگ طاهرزاده پس از شهادت فرزندش، دچار تومور مغزی شد و به همین دلیل 8 عمل جراحی بر روی وی صورت گرفت که متأسفانه در آخرین عمل جراحی به رحمت ایزدی پیوست.

مقام معظم رهبری در سال 80 و در جریان سفر به اصفهان، به منزل ایشان رفته و با وی و جانباز شهید محمدتقی طاهرزاده دیدار کرد.

10

دریافت نشان ملی “ایثار” از دست رییس جمهور و دریافت عنوان چهره ماندگار استان به خاطر صبر و فداکاری، از افتخارات این پدر شهید است.

گفتني است؛ پيكر اين پدر شهيد پس از اقامه نماز، بر دوش مردم قدرشناس اصفهان تشييع و در قطعه ايثارگران باغ رضوان به خاك سپرده شد.

جانباز شهيد محمدتقي طاهرزاده در شهريور 1349 در شهر اصفهان چشم بر اين دنياي خاكي گشود؛ از هفت سالگي كار كرد، تا سوم راهنمايي درس خواند و در هفده سالگي يعني در اسفند 1366 به جبهه رفت.

در تيرماه 1367 در شلمچه دچار موج‌گرفتگي شد و حدود يك ماه بعد به عالم بي‌هوشي رفت.  دوران بي‌هوشي اين جانباز، 18 سال به طول انجاميد. در طول اين مدت آنچه بر شگفتي اين واقعه مي‌افزود، پرستاري عاشقانه پدر وي بود.

در اين 18 سال كه محمدتقي‌ بر روي تخت خوابيده بود، با همان دو چشم نافذش همه تنهايي‌هاي پدر و مادر را پر مي‌كرد. سرانجام اين آزمون سخت در خصوص اين دو پدر و پسر به پايان رسيد و محمد تقي در ارديبهشت 84 به كاروان شهداي دفاع مقدس پيوست.

  1. پریماه
    19 آگوست 2013

    انچه کرم ابریشم پایان دنیامی داند
    برلی پروانه اغاززندگی است……

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: