یکشنبه 19 سپتامبر 10 | 07:46
اگر من باختم عمامه‌ام را کنار می‌گذارم

انجوی‌نژاد، علی‌محمد دستغیب را به مناظره طلبید

حجت الاسلام انجوی نژاد ضمن اظهار تاسف از وقایع تلخ اتفاق افتاده در شیراز علي‌محمد دستغيب را كه پس از انتخابات سال ۸۸ بازيچه‌ي ضد انقلاب داخلي و دشمنان خارجي شده است به مناظره دعوت كرد.


سید محمد انجوی نژاد

تریبون مستضعفین – حجت الاسلام سید محمد انجوی نژاد شنبه شب (26 شهريور) در جلسه هفتگی کانون رهپویان وصال با گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس و تحلیل فضای معنوی و وحدت گونه جبهه ها ضمن اظهار تاسف از وقایع تلخ اتفاق افتاده در شیراز، عليمحمد دستغيب را كه پس از انتخابات سال 88 بازيچه‌ي ضد انقلاب داخلي و دشمنان خارجی شده است، به مناظره دعوت كرد.

[jwplayer mediaid=”243906″]

دریافت فایل صوتی

وی گفت: «من لذت نمی‌برم که ببینم دو تا گروه مذهبی افتاده‌اند به جان هم و همدیگر را می‌زنند. خدمت بزرگترهای این شهر عرض می‌کنم این فاجعه است برای شیراز که دو تا گروه طلبه دارند همدیگر را به قصد کُشت می‌زنند، هر کدام می‌خواهد مقصر باشد.»

وی افزود:  آدمی که می تواند حرف بزند چرا باید سنگ بزند؟ من خدمت حضرت آیت الله سید علی محمد دستغیب  عرض می‌‌کنم ، مرجع عالیقدر بنده به عنوان طلبه‌ای کوچک در شان شما نیستم‌، هر کدام از طُلّابتان را که در شان من هستند بفرستید مناظره کنیم  که مردم همدیگر را نزنند! اگر ما باختیم، چشم، کانون را هم می‌دهیم به شما حوزه بزنید، مردم قضاوت کنند. در شان بنده یکی از شاگردانتان که خاک پایشان می‌شویم و در شان بنده هستند بفرستید جلوی مردم، ما مناظره کنیم.

مسئول کانون فرهنگی رهپویان وصال افزود: ما در مورد اصول اساسی انقلاب و ادعاهای شما که می‌گویید بچه‌های ما بچه‌های جنگ و جبهه‌اند، ما شهید دادیم، طرفدار جمهوری اسلامی هستیم، ما در مورد این مسائل مشکوک شدیم و می‌خواهیم بحث کنیم. چرا می‌زنید؟! من خدمت ایشان که مرجع هستند بحثی هم نداریم، احترام هم می‌کنیم، دست‌شان را هم می‌بوسیم. خواهش می‌کنیم یکی از طلبه‌هایشان را بفرستند مناظره کنیم، مردم بشنوند ببینیم اصحاب انقلاب، طرفدار انقلاب، ما اشتباه می‌کنیم یا آقایان؟

وی ادامه داد: آخرش هم اگر باختیم  عمامه‌ام را می‌گذارم زمین می‌آیم در سنگر آقایان، چرا داریم همدیگر را می‌زنیم؟ حاج آقا چرا اجازه می‌دهید بچه‌هایتان اینجوری ملت را بزنند و این‌ها هم بزنند، فرق نمی‌کند.

انجوی نژاد گفت: چرا از مناظره فرار می کنید!  امشب اعلام می کنم بنده، هم بچه بسیجی، جبهه‌ای، رزمنده‌ام. بروید مدارک بنده رو چک کنید. ما هم برای این مملکت خون دادیم، شما هم خون دادید. خیلی خب حالا بیایید ببینیم چه کسی به خونی که داده وفادار است، اگر ما داریم اشتباه می‌کنیم ما از این جهالت در بیایم و اگر شما دارید اشتباه می کنید مردم بفهمند.

خطیب نمونه کشور در بخش دیگری از سخنانش گفت: بنده مشکوک شده‌ام نسبت به اینکه شما واقعا در خط دفاع از جمهوری اسلامی باشید. جواب دارید یا ندارید تا چه وقت می‌خواهیم درب مسجد را ببندیم و پاسخگو نباشیم؟ بنده در همین کانون کوچک خودم تا حالا چه وقت همچین کاری رو کرده ام؟ خود ایشان بزرگواری کنند یک نفر را بفرستند تا همه از بلاتکلیفی در بیاییم.

وی با انتقاد از بی‌تدبیری بزرگان شهر گفت: من آتش می‌گیرم می‌بینم دو تا گروهی که هر دوتاشون سینه‌زن امام حسین (ع) هستند، دارند همدیگر را می‌زنند. به خاطر بی‌درایتی بزرگترهای ما. بنده دلم برای هر دو طرفی که کتک می خورند آتش می‌گیرد. همه فرزندان امامیم چرا باید همدیگر را بزنیم؟ بیایید راجع به اصول و مبانی صحبت کنیم، کدام عالم شیعی در کل تاریخ شیعه از مناطره طفره رفته؟

وی در پایان با تکرار درخواست مناظره عنوان کرد: برادران و خواهران  بنده عقلم را نمی‌توانم بفرستم تعطیلات. وقتی تعارض را تشخیص می دهم، باید اعلام کنم. بنده تنها تریبونی که دارم اینجاست. و اگر به این تقاضای ما جواب ندهند نشان دهنده این است که حرف ندارند. الان هم می‌گویم هر کجای کشور باشم خودم  را می‌رسانم و هر برنامه‌ای داشته باشم کنسل می کنم و چنانچه از سوی آنها جوابی داده نشود مشخص است حرفی برای گفتن ندارند.

 1. م
  19 سپتامبر 2010

  دم این حاج آقا گرم. من رفتم شیراز شاخ در آوردم که این آدم یه لاقبا چه قدر طرفدار داره همه هم جوون. ولی تو کشور یه جا ازش حرفی نیست. خیلی آدم جالبیه.

 2. میثم
  19 سپتامبر 2010

  اینها زبانی به جز چماق و فحش نداند …
  میگید نه سیر 30 ساله مسجد قبایی ها مبین این موضوع است ..
  1- تندرویهای اصحاب آقای سید علی محمد دستغیب در اوایل انقلاب که باعث رنجش خاطر شهید دستغیب شده بود
  2- برخورد طرفداران مسجد قبا با آیت الله پیشوا و شلیک هوایی و به هم ریختن مجلس ایشان
  3- حمله به آیت الله حائری شیرازی و پرتاب گوجه به طرف ایشان
  4- به هم زدن سخنرانی آیت الله جنتی فرستاده امام برای حل و فصل مسائل شیراز
  5- و …
  حالا ببینیم و تعریف کنیم من به آقای انجوی توصیه میکنم مواظب خودت باش چون طرفداران آقای علی محمد دستغیب …. تعطیل می باشد

 3. فتنه گر
  2 اکتبر 2011

  سلام آقا میثم هر کی با ما مخالف بود میشه همه کاره آخه مرد مومن طرف مرجع تقلیده عده ی زیادی هم شاگرد و هواخواه داره گذشته از اون عضو رسمی مجلس خبرگان رهبریه و حق اظهار نظر در مورد شرایط رهبری رو داره 110اصل قانون اساسی رو بخون بعدش داستانهای حلقه انحراف نشون داد که اتفاقا امثال صانعی ها و دستغیبها بصیرتشون خیلی بیشتره و حق هم با اینهاست داستان 3میلیارد دلار تو زمان خاتمی یا هاشمی و یا میرحسین اتفاق افتاده یا در زمان شعیب بن صالح حضرت آقای احمدی نژاد که تمام مملکت رو به عنوان حامی داشت .المومن یقول الحق و لو کان مرا.مومن مجیز گوی این و آن نیست او بیش از هر چیز فدایی حقیقت است ولا غیر.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.