چهارشنبه 03 جولای 13 | 12:55

بزرگداشت «شهید انتظار» با سخنرانی پناهیان

سومین مراسم مدافعان حرم به همت کنگره بین‌المللی امام علی‌النقی(ع) و با موضوع بزرگداشت شهید شیخ‌محمد شحاته ۱۴ تیرماه برگزار می‌شود.


بزرگداشت «شهید انتظار»مراسم مدافعان حرم 3 به منظور اعلام آمادگی مجدد جوانان ایرانی در حراست از اماکن مقدسه سرزمین شام و نیز بزرگداشت «شهید انتظار» شیخ محمد شحاته در روز جمعه 14 تیرماه برگزار می‌شود.

در پی اهانت‌های اخیر به ساحت مقدسات دین مبین اسلام و همچنین به خاک و خون کشیدن مسلمانان بیگناه توسط گروهکهای تکفیری و پیروان جاهل فرقه وهابیت، کنگره بین‌المللی امام علی النقی(ع) ضمن محکومیت این اهانتهای ننگین و غیر اسلامی و ضدانسانی، اعتراض شدید خود را نسبت به تعرض عده ای جاهل و آلت دست مخالفین اسلام به مراسم میلاد نواده رسول خدا (ص) مهدی موعود (عج) و به شهادت رساندن عالم شیعی برجسته شیخ حسن شحاته و 4 تن از همراهانش در کشور مصر اعلام می‌دارد و بهمین مناسبت مراسم بزرگداشتی را با همراهی هیئت الرضا(ع) تحت عنوان مدافعان حرم 3 در روز جمعه 14 تیرماه همزمان با نماز مغرب و عشا در حسینیه امام موسی بن جعفر(ع) واقع در میدان خراسان برگزار می‌کند.

به همین مناسبت مراسم بزرگداشتی تحت عنوان مدافعان حرم 3 در روز جمعه 14 تیرماه همزمان با نماز مغرب و عشا در حسینیه امام موسی بن جعفر(ع) واقع در میدان خراسان برگزار می‌کند. در این مراسم که با قرائت قرآن کریم توسط قاری بین‌المللی آغاز می‌شود، حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان سخنرانی کرده و جواد مقدم، حاج عبدالرضا هلالی، روح‌الله بهمنی و دیگر مداحان اهل بیت به مرثیه‌سرایی خواهند پرداخت.

این همایش با همکاری کنگره بین المللی امام علی النقی(ع) با همراهی سازمان رسانه‌ای اوج، سازمان فرهنگی هنری بشارت و هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا برگزار می‌شود.

پیش از این مراسم‌های مدافعان حرم 1 و2 با حضور گسترده شهروندان تهرانی خصوصا جوانان برگزار شده و در حاشیه آنها نام‌نویسی از جوانان داوطلب حضور در سوریه به عمل آمد که بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های داخلی و منطقه‌ای داشته است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: