سه‌شنبه 16 جولای 13 | 18:43

پرونده انتخابات شوراها 31 تير بسته می‌شود

رئيس هيات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در مجلس از پايان بررسی اعتراضات و شکايات داوطلبين انتخابات شوراها در سراسر کشور خبر داد.


محمد جواد کوليوند، نماينده مردم کرج در مجلس از پايان بررسي اعتراضات و شکايات داوطلبين انتخابات شوراها در سراسر کشور خبر داد و گفت: هیات مرکزی نظارت بر انتخابات با تشکیل جلسه در دوشنبه هفته آينده(31 تیرماه) پرونده انتخابات شوراهای چهارم را می‌بندد.

وي در ادامه افزود: تنها 5 گزارش در کل کشور برای بررسی به هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا ارسال شده که این گزارش‌ها از گرمدره و شهر جدید هشتگرد در استان البرز، شهر پردیس در تهران، حوزه مرودشت در استان فارس ، کوهدشت استان لرستان و کرمانشاه است که اين هيات دوشنبه هفته آینده(21 تيرماه) شکايات واصله را بررسي و پرونده انتخابات اين دوره شوراها را مي‌بندد.

رئيس هيات مرکزي نظارت بر انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در ادامه تاکيد کرد: اين جلسه با حضور مسئولان هیات‌های عالی استان‌ها تشکیل می‌شود و تصمیم‌گیرنده اصلی درباره ابطال انتخابات در یک شهر و شهرستان بر عهده هیات مرکزی نظارت است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: