دوشنبه 22 جولای 13 | 14:02

مشوق‌های مجلس برای فرزند‌آوری

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از بررسی طرح معاونت امور زنان ریاست‌جمهوری در کمیسیون اجتماعی مجلس در زمینه ایجاد مشوق‌هایی برای فرزندآوری خبر داد.


روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه این طرح به دنبال ایجاد مشوق‌هایی برای فرزند‌آوری و از بین بردن موانع قانونی در این زمینه است، خاطرنشان کرد: در برخی قوانین تا سه فرزند هر خانواده دارای بیمه و برخی امکانات است و بعد از آن این امکانات به فرزندهای بعدی تعلق نمی‌گیرد که این موانع قانونی در طرح برداشته شده است.

حسینیان اضافه کرد: کسانی که پس از تصویب این قانون فرزندانی بیاورند مشوق‌هایی برای آنها در نظر گرفته می‌شود، همچنین در زمان بزرگ کردن فرزند هم مشوق‌هایی در این زمینه لحاظ می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس اعطای زمین و خانه را از جمله این مشوق‌ها برشمرد و افزود: این طرح در کمیسیون اجتماعی مجلس در حال بررسی است که با توجه به سخنان شب گذشته مقام معظم رهبری با قدرت بیشتری دنبال خواهد شد.

وی زمان دقیقی برای ارائه خروجی نهایی طرح اعلام نکرد و تأکید کرد که تمامی تلاش‌ها در زمینه نهایی شدن این طرح در حال انجام است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: