سه‌شنبه 23 جولای 13 | 00:36

دستگیری مدیر یک سایت مبتذل

رییس پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان کرمان از شناسایی و دستگیری دایرکننده وب سایتی غیراخلاقی و مبتذل در این استان خبرداد.


رییس پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان کرمان از شناسایی و دستگیری دایرکننده وب سایتی غیراخلاقی و مبتذل در این استان خبرداد.

سرهنگ کامبیز اسماعیلی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای مقابله با جرائم علیه اخلاق و عفت عمومی، ماموران، هنگام پایش فضای مجازی، وب‌سایتی را شناسایی کردند که در آن فردی اقدام به انتشار آهنگ و فیلم‌های مبتذل کرده بود.

وی با بیان اینکه کارآگاهان پلیس فتا با انجام تحقیقات دایرکننده این وب سایت غیرقانونی را شناسایی کردند، گفت: سرانجام متهم پس از هماهنگی با مقام‌قضایی در شهرستان زرند دستگیر شد.

اسماعیلی خاطر‌نشان کرد: متهم دستگیرشده پس از انتقال به مقر انتظامی ابتدا منکر هر گونه عمل خلاف قانون شد اما پس از مواجهه با مستندات و شواهد پلیس، به جرم خود مبنی بر دایرکردن وب‌سایتی با محتویات مبتذل اعتراف کرد.

به گفته رییس پلیس فتای کرمان مجرم دستگیرشده به دلیل علاقه به فضای مجازی اقدام به طراحی یک وب‌سایت سرگرمی کرده بود اما پس از مدتی آهنگ‌های غیرمجاز و فیلم‌های مبتذل را نیز در وب سایت خود انتشار داده بود.

رییس پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان کرمان اضافه‌کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: