یکشنبه 04 آگوست 13 | 11:39

مشایی: رئیس‌دفتر احمدی‌نژاد باقی می‌مانم

رئیس‌ دفتر رئیس‌جمهور سابق درباره برنامه خود پس از اتمام دولت گفت: آقای احمدی‌نژاد بعد از ریاست جمهوری دفتری خواهد داشت و ما نیز با ایشان می‌رویم و اینجانب باز هم رئیس‌دفتر آقای احمدی‌نژاد هستم.


مشاییاسفندیار رحیم مشایی مشاور ارشد و رئس دفتر سابق رئیس‌جمهور سابق درباره اینکه برنامه شما از امروز یکشنبه همزمان با اتمام دولت دهم چیست؟، گفت: ما به دفتر رئیس‌جمهور دهم می‌رویم، ایشان دفتر دارد و بنده بازهم رئیس‌دفتر آقای احمدی‌نژاد هستم.

مشایی در پاسخ به این سوال که احمدی‌نژاد اعلام کرده که امروز به دانشگاه ایرانیان می‌رود، اظهار داشت: من از وی سوال نکردم، ولی برای راه‌اندازی به دانشگاه می‌رود؛ من رئیس‌ دفتر آقای احمدی‌نژاد هستم و او هرجا که برود، من همراهی‌اش می‌کنم.

وی با بیان اینکه بنده در هیئت امنای دانشگاه ایرانیان هستم، تصریح کرد: راه‌اندازی دانشگاه برنامه ماست.

مشایی در خصوص برنامه ریزی برای انتخابات بعدی ریاست جمهوری در سال ۱۳۹۶ گفت: 4 سال دیگر چه کسی می‌داند که چه اتفاقی می افتد و چه کسی می داند که زنده است.

مشایی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود شما در زمان انتخابات ریاست‌جمهوری با 11 رای منفی از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت شده‌اید چرا اعتراض نکردید، گفت: یعنی همه به بنده رای منفی داده باشند؟ خیر این خبر درست نیست.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.