سه‌شنبه 21 سپتامبر 10 | 14:03

سايت اينترنتی نشريه «پلاك هشت» راه اندازی شد

جهت اطلاع‌رساني بهتر به هنگام انتشار شماره‌هاي جديد و هم‌چنين سهولت ارتباط با نشريه بودند، مسئولين «پلاك‌هشت» به مناسبت سي‌امين سالگرد آغاز حماسه‌ دفاع مقدس تصميم به راه‌اندازي سايت نشريه گرفتند.


از ابتداي انتشار نشريه‌ «پلاك‌هشت»، آدرس اينترنتي www.pelak8.ir در اين نشريه به چشم مي‌خورد اما عدم وجود سايتي با اين آدرس موجب آن شده بود كه برخي از مخاطبين به اين مسأله انتقاد داشته باشند.

پس از حضور اين نشريه در شانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي مطبوعات و خبرگزاري‌ها در مهر و آبان سال 1388 و با توجه به نظرات مخاطبين خصوصاً مخاطبين در شهرستان‌ها كه خواستار راه‌اندازي سايت، جهت اطلاع‌رساني بهتر به هنگام انتشار شماره‌هاي جديد و هم‌چنين سهولت ارتباط با نشريه بودند، مسئولين «پلاك‌هشت» تصميم به راه‌اندازي سايت نشريه گرفتند.

در اواخر سال 1388، علي‌اصغر بهمن‌نيا مدير اجرايي اين نشريه، خبر موافقت گلعلي بابايي مديرمسئول «پلاك ‌هشت» با راه‌اندازي سايت از ابتداي سال 1389 را اعلام كرد و به خاطر برخي مسائل فني راه‌اندازي سايت تا تابستان 1389 به تأخير افتاد تا اينكه در آستانه هفته دفاع مقدس سايت اينترنتي «پلاك هشت» راه اندازي شد.
اكنون با رفع برخي مشكلات، اين سايت به صورت آزمايشي راه‌اندازي شده است كه با تكميل و تدوين آرشيو اينترنتي و رفع موانع اشتراك اينترنتي، نسخه‌ نهايي آن آماده خواهد شد.
علاقه‌مندان براي مشاهده سايت اينترنتي نشريه «پلاك ‌هشت» مي‌توانند به آدرس‌هاي www.pelak8.ir ، www.pelak8.com و www.pelak8.org مراجعه كنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.