جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۹۲ | ۱۶:۰۷
دکتر نجفی درباره این عکس توضیح دهد

نجفی و میرحسین در منزل یکی کشته‌شدگان فتنه

عکس فوق نیز نشان می‌دهد که این عضو شورای شهر در کوران آشوب علیه انقلاب اسلامی و علیه جمهوریت نظام، در حالی کنار فتنه‌گران نشسته است که به نظر نمی‌رسد در این باره انتقادی به او داشته باشد و یا او را متهم اصلی قربانی شدن و آشوب در کشور بداند. خانم ابتکار نیز در یادداشتی که این باره نوشته است به طور تلویحی این را تایید کرده است که به نقل از وبلاگ «ابتکار سبز» در سایت های ضدانقلاب نیز منتشر شده است.


میرحسین موسوی و محمدعلی نجفی

به گزارش تریبون مستضعفین در تصویر احمد مسجد جامعی و محمدعلی نجفی به همراه موسوی و رهنورد را در منزل مرحوم جوادی‌فر مشاهده می‌گردد. امیرجوادی‌فر از قربانیان کهریزک است این دیدار در اواخر مرداد ماه ۸۸ صورت گرفته است.

دکتر محمدعلی نجفی در برابر انتقادات نمایندگاه درباره حضور در خانه قربانیان فتنه مدعی شده بود که این امر به تصویب شورای شهر رسیده بود که از سوی رئیس شورای شهر رد شد و گفت چنین مصوبه‌ای وجود ندارد.

جالب آنکه وی در پاسخ به انتقادات درباره نقش خود در فتنه و نامه به مراجع که در سال 88 در رسانه‌ها منتشر شد، گفته است که آن را تاکنون ندیده بوده است! آیا واقعا کسی تاکنون این را به وی تذکر نداده بوده است که این نامه از قول او به مراجع چرا صادر شده است و چرا با تکذیب آن به اعتبار دروغ‌های فتنه‌گران انتقاد نکرده است؟

عکس فوق نیز نشان می‌دهد که این عضو شورای شهر در کوران آشوب علیه انقلاب اسلامی و علیه جمهوریت نظام، در حالی کنار فتنه‌گران نشسته است که به نظر نمی‌رسد در این باره انتقادی به او داشته باشد و یا او را متهم اصلی قربانی شدن و آشوب در کشور بداند. خانم ابتکار نیز در یادداشتی که این باره نوشته است به طور تلویحی این را تایید کرده است که به نقل از وبلاگ «ابتکار سبز» در سایت های ضدانقلاب نیز منتشر شده است. (وبلاگ خانم ابتکار به دلیل تخلفات قانونی مسدود شده است.)

پدر مرحوم محمدحسین فیض از دیگر قربانیان حوادث بعد از انتخابات ۸۸ در خصوص حضور برخی از اعضای شورای شهر در منزلشان این‌گونه می‌گوید:

«خانم ابتکار و آقای مسجد جامعی و نجفی آمده بودند. من تعجب کردم، آمده بودند تقصیر را بیندازند گردن رهبری! به کنایه می گفتند که ما تعجب می‌کنیم چرا «آقا» با این ها برخورد نمی‌کند! هم ایشان را مقصر می‌دانستند و هم دولت را. در اصل آمده بودند که این را بگویند. بعد می‌گفتند که این حوادث تقصیر ما نیست و ربطی به میر حسین موسوی هم ندارد!»

آیا زمان آن نرسیده است که دکتر نجفی و سایر کسانی که در زمان فتنه نقش خود را در دفاع از حقیقت و در دفاع از رای ملت به درستی انجام نداده‌اند، از مردم عذرخواهی کنند؟ به نظر می‌رسد مجلس شورای اسلامی نیز در همین راستا باید از رای اعتماد به کسانی که در فتنه نقش موثر منفی داشته‌اند بپرهیزد.

 1. د
  ۲۳ مرداد ۱۳۹۲

  چمران نگفت که همچین مصوبه ای وجود ندارد بلکه گفت این مصوبه بر رو بر دوش شهرداری ها گذاشته بودیم نه آقای نجفی و خانم الف.
  متاسفم برای اصولگرانما ها که از همه بدتر هستند و کاسه داغتر از اش. این چه مصوبه ای بود؟

 2. رها
  ۲۴ مرداد ۱۳۹۲

  شما ها اینقد از مردم فاصله گرفتید که خودتون نمیدونید چی میگید ! بد کاری کرده رفته خونه این بیچاره ها دلجویی؟ حتما باید مثل شما پست عوضی و خونخوار باشند ؟!شمایی که دلت واسه یه نوزاد فلسطینی میسوزه کور بودی ببینی خواهر و برادر هموطنتا به خاک و خون کشیدن ؟!
  آخه شما ها چقد آخرت و به دنیا فروختید ! اینقد آدم پست !
  اصلا موسوی و نجفی آدم های عوضی شارلاتان !اما شما خوبید !؟! اگه راست میگید نظر منا درج کنید تا همین مردمی که مدام ازش حرف میزنید جواب منا بدن !

  • د
   ۲۴ مرداد ۱۳۹۲

   برو از امام علی بپرس چرا ناکثین و مارقین و قاسطین که هموطناش بودن رو به خاک و خون کشید.
   تازه این به خاک و خون کشیدن اغراقه..
   شما چی همه جا رو غصب کردید در دانشگاه و رسانه ها و شرکت نفت و .. و الان هم بسیج و حراست وحکومت ! مثل زالو دارید خون این مردمی که انقلاب کرده اند و میخواهند آرمانهای انقلابشون در این کشور اجرا بشه رو میخورید.
   مردم انقلاب کرده اند و سیصد هزار شهید داده اند تا آرمانهاشون اجرا بشه اگر حکومت غربی و مثل همون حکومت شاه باشه این همه زحمت و تلاش واسه چی بود؟

   تریبون مستضعفین احساسات مردم رو تحریک نکن.خیانته..

  • اصفهاني
   ۲۷ مرداد ۱۳۹۲

   رها خانم
   زيادي احساساتي نشو!
   شما فكر ميكني رفته بوده خونه مردم براي دلجوئي؟ از كجا ميدوني براي دلجوئي رفته بوده؟ اگه نميدوني برو بخون كه پدر محمد حسين فيض در مورد ديدار نجفي و ابتكار چي گفته!
   اونا اومده بودند براي شعله ور كردن آتش اختلاف و بدبيني به نظام! در واقع فاز بعدي براي براندازي(براساس نوشته هاي جرج سوروس) رو داشته اند اجرا ميكرده اند. قرار بوده است اسطوره سازي بكنند. ديديد كه در آن ديدارها هم سعي داشته اند همه تقصيرات را به گردن رهبري بيندازند.
   حالا شما پشت سر هم به همه فحش بده
   بگو عوضي ، پست ، خونخوار
   ولي بدون با اين حرفهاي احساسي نميشه حقايق رو كتمان كرد.

  • ناشناس
   ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

   یک نکته رو دقت کنید. خانه مرحوم جوادی فر. بیچاره از غصه بچه اش دق کرده. شما یک ذره اساساً رحم دارید یا نه؟
   رهبر انقلاب هم گفت که در کهریزک جنایت هایی انجام شده است. این یعنی اینکه انجام شده. حالا هی شما بگو که نه. داشتن توطئه می کردند و غیرو ذالک. انسان نیستید شماها.

 3. صبور
  ۲۴ مرداد ۱۳۹۲

  اینها نان را به نرخ روز میخورن حتی شده با فریبکاری ودروغ دردفاع خودشون درمچلس دیدیم برای رسیدن به پست ومقام حاضرشدن قسم دروغ جلاله بخورن

 4. 00111
  ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

  فتنه درجامعه بپا نکنید

  • اصفهاني
   ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

   شما گرد و غباري ميبيني؟
   موضوع كاملا عيان است. البته براي آنهائي كه نعمت ولايت را دارند راه پيداست

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: