یکشنبه 18 آگوست 13 | 10:02

سفر ۹۰ زن از اروپا به شام برای «جهاد نکاح»

این ازدواج‌ ها که وی آن را ازدواج‌ های مناکحه یا موقتی می‌ نامد، شامل زنان و دختران 14 سال به بالا، مطلقه‌ ها و بیوه‌ ها می‌شود. او همچنین در این فتوا، بهشت را به آن دسته از زنانی که به این نوع ازدواج با شبه نظامیان رضایت می‌ دهند، وعده داده است.


در پی فتوای مفتی‌های وهابی درباره «جهاد نکاح»، تعداد 90 زن چچنی از انگلیس و دیگر شهرهای اروپایی عازم استانبول شده تا به سوریه اعزام شوند.

به گزارش سرویس وبگردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این زنان از طریق فرودگاه استانبول به شهر مرزی «هاتای» ترکیه رفته و از طریق مرزهای زمینی وارد سوریه شده و به گروه های سلفی پیوسته‌ اند.

جهاد نکاح

چندی پیش نیز از تونس خبر رسیده بود که برخی گروه های تروریستی که علیه نظام سوریه شورش مسلحانه کرده‌اند، با فتوای یک مفتی وهابی، دختران و زنان مطلقه تونسی را به «جهاد نکاح» (جهاد جنسی) در سوریه تشویق می‌ کنند.

در همان زمان، خانواده‌ های تونسی نیز اعلام کردند، دختران نوجوانشان داوطلبانه به سوریه سفر کرده‌ اند تا نیازهای جنسی شورشیانی را که با نیروهای نظامی سوریه می‌ جنگند، برطرف سازند.

علمای تکفیری وهابی، در جهت آتش‌ افروزی میان مسلمانان و دامن زدن به تفرقه و جنگ شیعه و سنی و اعلام جهاد علیه مقاومت با هدف تقویت نقشه‌ های شوم دشمنان امت اسلامی گام برمی‌ دارند.

در همین راستا با صدور فتوایی عجیب از دختران و زنان عرب خواسته شده تا برای «جهاد نکاح» یعنی تن فروشی به جنگجویان مسلح به سوریه سفر کنند.

بر اساس این فتوا، حتی زنان شوهردار هم جایزند برای «جهاد نکاح»، به سوریه بروند.

یکی از همین شیوخ «محمد العریفی» نام دارد. عریفی تا کنون چندین فتوای عجیب و غریب صادر کرده که جنجالی‌ ترین فتوای وی، همان است که در آن، به تروریست های سوری، اجازه می‌ دهد تا با زنان ازدواج کوتاه و چندساعته داشته باشند.

شیخ عریفی در این فتوا گفته است که بهترین جهادها، جهاد نکاح است و ازدواج بین این مجاهدان و زنان می‌ تواند تمایلات شهوانی این جنگجویان را برآورده کرده و عزم آنها را برای جنگ با دولت بشار اسد افزایش دهد.

این ازدواج‌ ها که وی آن را ازدواج‌ های مناکحه یا موقتی می‌ نامد، شامل زنان و دختران 14 سال به بالا، مطلقه‌ ها و بیوه‌ ها می‌شود. او همچنین در این فتوا، بهشت را به آن دسته از زنانی که به این نوع ازدواج با شبه نظامیان رضایت می‌ دهند، وعده داده است.

پس از این فتوا، موج عظیمی از خشم جهان اسلام را فراگرفت و حتی بسیاری از علمای حتی اهل سنت، علیه این فتوا موضع گرفتند و‌ آن را نوعی زنا و ترویج فساد و فحشا دانستند تا اینکه عریفی، تحت فشارهای اسلامی و عربی ناگزیر شد فتوای خود را پس گرفته و اعلام کند که این فتوا از وی صادر نشده است.

اما این انکار عریفی مانع از آن نشد که شورشیان سوری آن را تحریم کنند، بلکه همچنان بسیاری از آنها به این فتوا عمل می‌ کنند.

این فتوا منجر به گسترش فساد و فحشا در میان تروریست های سوری گردید و بسیاری از آنان، پدران سوری را مجبور می‌ کنند تا دخترانشان را در اختیار آنان قرار دهند، وگرنه دشمن خدا بوده و مستحق مرگ هستند.

این فتوا فقط به نکاح موسوم به جهاد خلاصه نشد، بلکه به ظهور پدیده‌ لواط و همجنس‌ بازی در میان گردان‌ های تروریستی نیز گردید. اخیراً تصاویری منتشر شده که نشان از گسترش این پدیده شوم در میان شورشیان سوری دارد.

عریفی که روابطی نزدیک با بندر بن سلطان دارد، فقط به صدور فتوا علیه سوریه اکتفا نکرده و در دو سال گذشته، به امر سازمان دهی و جمع‌ آوری کمک وهابی‌ ها برای حمایت مالی از گروه‌های تروریستی در سوریه مشغول بوده است.

این مبلغ وهابی سعودی از حامیان سرسخت شورشی‌های سوریه است و درباره سوریه و نظامیان بشار اسد در اظهاراتی جنجالی مدعی شد که جنیان در کنار او هستند و با تروریست‌ها مبارزه می‌کنند و با مبارزه جنیان، فرشته‌های وهابی از ترس مبارزه با نظام سوریه پا به فرار گذاشته‌ اند!

این مفتی وهابی سعودی مدعی شد که جنیان سوار بر اسب سفید به کمک ارتش سوریه می آیند تا افراد مسلح را شکست دهند.

برچسب‌ها: ، ،

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: