یکشنبه 07 مارس 10 | 17:17

فیلم‌نامه‌ی «طلا و مس» منتشر شد

فیلمنامه «طلا و مس» نوشته حامد محمدی در شمارگان 2200 نسخه و با قیمت 2500 تومان از سوی انتشارت کتاب نیستان روانه بازار کتاب شده است.


تصویری از فیلم طلا و مس

تصویری از فیلم طلا و مس

فیلمنامه «طلا و مس» نوشته حامد محمدی در شمارگان 2200 نسخه و با قیمت 2500 تومان از سوی انتشارت کتاب نیستان روانه بازار کتاب شده است.
شخصیت اصلی فیلمنامه «طلا و مس» سیدرضا است که به شوق یافتن استاد اخلاقی که وصف او را بسیار شنیده است به تهران می‌آید ولی حوادث به گونه‌ای رقم می‌خورد که او هیچ‌گاه نمی‌تواند استاد را ملاقات کند.
این فیلم به کارگردانی «همایون اسعدیان» و تهیه‌کنندگی «منوچهر محمدی» با بازی بهروز شعیبی، نگار جواهریان، سحر دولتشاهی، جواد عزتی، رضا رادمنش و مهران رجبی در بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به نمایش درآمد. نیش، مردآفتابی، شب روباه، شوخی و آخر بازی از دیگر کارهای اسعدیان محسوب می‌شود.
این فیلم مورد تقدیر جشنواره فجر، جنبش عدالتخواه دانشجویی، وزارت آموزش و پرورش، دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم و دبیرخانه فرهنگ عمومی کشور و… قرار گرفته است.

انتشارات «کتاب نیستان» در راستای طرح انتشار متون فاخر از داستان‌نویسان و نمایشنامه‌نویسان، به تازگی سه اثر داستانی دیگر را نیز روانه بازار کتاب کرده است. این سه رمان به قلم مصطفی جمشیدی، تورج زاهدی و علی موذنی است.
رمان «مامور» نوشته. علی موذنی، «معبر به آخر‌الزمان»، نوشته مصطفی جمشیدی و «دعوت به ماورا»، اثر تورج زاهدی است.
شجاعی همچنین افزود: «معبر‌ به ‌آخرالزمان» سومین کتاب از سه‌گانه‌های انتظار و آخرالزمان مصطفی جمشیدی است که از نظر دیدگاه‌های فرمی قابل تامل است. وی همچنین درباره رمان «مامور» توضیح داد: «مامور» قرار بود پنجمین کار از مجموعه «پیامبران اولوالعزم» موذنی باشد که این رمان در واقع ناگفته‌های این نویسنده درباره رمان‌های قبلی و ناتوانی او در نوشتن رمان پنجم است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.