چهارشنبه 21 آگوست 13 | 13:03

جمشید شاه‌محمدی به «کلاه پهلوی» می‌پیوندد

با پخش قسمت چهل و چهارم سریال تلویزیونی «کلاه پهلوی»، مخاطبان شاهد حضور شخصیت‌های مختلف سریال همچون: عالیه، فرخ، صمصام، مه لقا و ژان در تهران خواهند بود. حضور آنها در این مقطع از داستان با اتفاق‌ها و حواشی مختلفی همراه است.


جمشید شاه‌محمدی به «کلاه پهلوی» می‌پیونددبه گزارش تریبون مستضعفین در قسمت چهل و چهارم «کلاه پهلوی» که جمعه اول شهریورماه پخش خواهد شد، میرزا رضا پس از تشییع جنازه همسرش فروغ به همراه بزرگان شهر به دیدار حاجی خان می رود.

همچنین عالیه نیز به همراه کریم به تهران نقل مکان کرده و اداره کارگاه خیاطی که کریم به تازگی به راه انداخته را به عهده می گیرد. مواجهه فرخ با بلانش نیز از دیگر رویدادهای این قسمت است. همچنین فرخ که در قسمت های گذشته با همسرش شادی درگیر شده بود، در این قسمت طی ماجرایی از سوی خانواده شادی به شدت تحقیر می‌شود. «جمشید شاه محمدی» بازیگر نقش آقای مستشارنیا (پدر شادی) در این قسمت ایفای نقش خواهد کرد.

در آستانه پخش قسمت 44 این سریال، گروهی از مخاطبان «کلاه پهلوی» با حضور در شهرک سینمایی غزالی، از روند ساخت این سریال بازدید خواهند کرد. این گروه از مخاطبان در طول ماه‌های گذشته با انتشار نظرهای مختلف در سایت «کلاه پهلوی» و نیز شرکت در مسابقه نقدنویسی این سریال، به جمع علاقمندان «کلاه پهلوی» پیوسته بودند و چهارشنبه 30 مرداد ماه، گروهی از این مخاطبان به دعوت روابط عمومی سریال، در پُشت صحنه «کلاه پهلوی» حاضر و با سازندگان این سریال گفت و گو خواهند کرد.

این سریال در 54 قسمت به کارگردانی سیدضیاءالدین دری و به تهیه کنندگی محمد رضا تخت کشیان در شبکه یک سیما ساخته شده و 12 ماه از آغاز پخش آن می گذرد. پخش کلاه پهلوی تا پاییز امسال ادامه خواهد داشت.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: