یکشنبه 07 مارس 10 | 18:18

شهید رهبر، روایت می‌شود

معاونت امور سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کلیه هزینه های تولید یک فیلم مستند و یک فیلم کوتاه داستانی را درباره این شهید تامین خواهد کرد.


تریبون مستضعفین- shahid-rahbarمعاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هزینه ساخت دو فیلم مستند درباره شهید غلامرضا رهبر را تأمین می‌کند. به گزارش مهر، جواد شمقدری درحالی این خبر را در مراسم پایانی جشنواره سینمای جوان اروند داد که خاطره‌ای از این شهید نقل می‌کرد. شمقدری این‌طور گفت که: معاونت امور سینمایی معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هزینه ساخت دو فیلم مستند درباره شهید غلامرضا رهبر را تأمین می‌کند.

به گزارش مهر، جواد شمقدری درحالی این خبر را در مراسم پایانی جشنواره سینمای جوان اروند داد که خاطره‌ای از این شهید نقل می‌کرد. شمقدری این‌طور گفت که: معاونت امور سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کلیه هزینه های تولید یک فیلم مستند و یک فیلم کوتاه داستانی را درباره این شهید تامین خواهد کرد.

شهید رهبر، به عنوان خبرنگار و گویند رادیو نفتِ آبادان فعالیت می‌کرد. با آغاز جنگ، او برای تهیه گزارش از جبهه‌ها راهیِ خطوط مقدم شد. شهید رهبر بعد از مدت‌ها کار در این مناطق و یک‌ بار مجروحیت در عملیات والفجر 8، سرانجام در عملیات کربلای 5 در دی‌ماه 65 راهی بهشتِ شهادت شد. شهید رهبر سبک ویژه‌ای در روایت وقایع سال‌های دفاع مقدس ارائه کرد تا آن‌جا که پس از شهادت، تفکر «خون‌نگاران جنگ» بر پایه شیوهٔ کاری وی شکل گرفت.

  1. سید سعید یحیوی
    12 سپتامبر 2013

    بسمه تعالی
    از شهدا شرمنده ایم که این جامعه اسلامی روز به روز از ارزشهای اسلام و انقلاب عقبگرد میکند و ما کاری نمی توانیم بکنیم جون کسانی مانند معاویه و عمر سعد و شمر با شعار مسلمانی تیشه به ریشه اسلام و انقلاب می زنند

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.