جمعه 23 آگوست 13 | 12:47

«شکرستان» در 24 طرح به بازار لوازم التحریر آمد

رئیس حوزه هنری کودک و نوجوان با اشاره به اینکه دفتر مشق‌های «شکرستان» در 24 طرح وارد بازار شده است، گفت: امسال فقط دفترهای مشق را توزیع می‌کنیم، اما تا پایان سال برخی از لوازم التحریر و تزئین اتاق کودک عرضه می‌شود.


خبرگزاری فارس: دفتر مشق‌های «شکرستان» در 24 طرح وارد بازار شد/ کیفیت بالاتر از کالاهای مشابه استمحمد سرشار، رئیس حوزه هنری کودک و نوجوان، ضمن اعلام خبر توزیع لوازم‌التحریر با طرح «شکرستان» اظهار داشت: دفترهای مشق شکرستان در 24 طرح تولید شده و تقریبا از 20 مرداد توزیع آن در بازار لوازم‌التحریر آغاز شده است.

به گفته سرشار، تولید این دفاتر مشق را یکی از سه شرکت بزرگ تولید لوازم‌التحریر یعنی آزاده بر عهده دارد و مخاطب این دفترهای مشق عموم مردم هستند، که از طریق فروشگاه‌های لوازم‌التحریر می‌توانند این دفترها را تهیه کنند.

رئیس حوزه هنری کودک و نوجوان با تاکید بر اینکه بنکداران این دفاتر را تهیه و میان فروشگاه‌ها توزیع می‌کنند، عنوان داشت: امسال فقط دفترهای مشق را توزیع می‌کنیم، اما تا پایان سال برخی از لوازم تحریر و تزئین اتاق کودک هم تولید و به بازار عرضه می‌شود.

وی پیرامون قیمت‌ها این دفترچه‌ها ابراز داشت: قیمت‌ها همانند سایر لوازم‌التحریری است که شرکت‌ها دیگر تهیه کرده‌اند، اما کیفیت چاپ و کاغذ این دفترچه‌های شکرستان بالاتر از سایر محصولات مشابه است.

سرشار ضمن اشاره به تفاوت دفترهای شکرستان با سایر دفترهای تولید شده، ادامه داد: کیفیت دفتر مشق‌های شکرستان بالا بوده و دایره مخاطبان کشوری داشته و محدود به طبقه خاصی نمی‌شود، حتی از نمونه‌های مشابه خارجی هم با کیفیت‌تر است.

دفتر مشق، دفتر تحریر، دفتر آموزش زبان و دفتر یادداشت از جمله این اقلام است که در فاز نخست با همکاری شرکت آزاده، یکی از مؤسسات خصوصی، تولید شده است. حوزه هنری یکی از مراکزی است که در کنار هفت شرکت و مؤسسه تولیدکننده دیگر اقدام به طراحی دفاتر مشق با طرح ایرانی اسلامی کرده است.

هم‌اکنون توزیع این اقلام در بازار تهران آغاز شده و به زودی در شهرستان‌ها هم توزیع خواهد شد. شرکت آزاده یکی از شرکت‌های مطرح در تولید نوشت‌افزار است. توزیع دفتر «شکرستان» به گونه‌ای انجام خواهد شد که خرید آن برای خانواده‌ها مشکل مالی ایجاد نمی‌کند و به صورتی تعیین شده است که بتواند با اقلام مشابه در بازار رقابت کند.

علاقه‌مندان برای مشاهده طرح‌های این نوشت‌افزارها می‌توانند به نمایشگاهی که در حال حاضر در محل مصلای تهران برگزار می‌شود مراجعه کنند.

سرشار پیش از این اعلام کرده بود که یکی از پروژه‌هایی که از بدو تاسیس حوزه هنری پیگیری کردیم محصول جانبی مجموعه شکرستان بوده است، که ان‌شاءالله از اول مرداد ماه دفتر مشق شکرستان وارد بازار می‌شود.

 1. roshandel
  27 آگوست 2013

  با سلام
  لطفا یک شماره تماس از مرکز توزیع بدین
  با تشکر

 2. نازیلا
  26 ژانویه 2014

  خوب نیست

 3. نازیلا
  26 ژانویه 2014

  بسیارخوباست

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: