یکشنبه 26 سپتامبر 10 | 11:44

وقتی آمریکا و دوستانش حاصل سال‌ها تلاش خود را محکوم می‌کنند

همه محکوم کردند از حزب کومله و پژاک گرفته تا هیلاری کلینتون! کسانی که خود دستشان به خون کشته شده‌گان این جنایت و هزاران جنایت دیگر آلوده است.


تریبون مستضعفین – مصطفی دَوَلو- آخرین تلفات بمب گذاری مهاباد ۱۱ کشته؛ مجروحین: ۵۱ زن، ۳ کودک، ۲۸ مرد (+ و +)

همه محکوم کردند از حزب کومله و پژاک گرفته تا هیلاری کلینتون! کسانی که خود دستشان به خون کشته شده‌گان این جنایت و هزاران جنایت دیگر آلوده است. آیا محکوم کردند تا مردم فراموش کنند اینان واقعا دستی در جنایات علیه مردم انقلابی ایران دارند؟ از همان روزی که این انقلاب اسلامی پا گرفت و با نگاه متفاوتش به هستی، هیمنه غرب را به لرزه در آورد اینان خشم خود نسبت به ملت ایران را گاهی در لباس حقوق بشر،‌ گاهی آزادی قومیت‌ها و گاهی با آزادی زنان و … نشان دادند. غائله اوایل انقلاب در گنبد،‌ بندر ترکمن و کردستان و … را فراموش نکرده‌ایم. به جز آمریکا و اعوانش، چه کسی حامی کشتار مردم به نام قومیت‌ها بود؟

گروهک‌هایی که با حمایت آمریکا، آرامش ملت انقلابی کردستان را ربودند. محکومیت‌تان را باور کنیم یا کشتار مردم در راه جدایی طلبی ایران را؟
مدتی پیش همین لیست محکوم کنندگان حامی «شیرین علم هولی» بودند و از او زنی مبارز و آزادی‌خواهدر رسانه‌هایشان به تصویر کشیدند، ولی اعترافات او در مبنب بر بمب‌گذاری و کشتن افراد، مظلوم‌نمایی دوستانش را نقش بر آب کرد. او گفت که به تهران آمد و بمبی را منفجر کرد که به کشته شدن جمعی از پاسداران انجامید.

اما آمریکا اولین باری نیست که تروریسم را محکوم می‌کند و ژست بشردوستانه می‌گیرد و علیرغم آن در داخل(+) و عرصه‌ی بین‌الملل حامی این گروهک‌هاست. هنوز فرودین ۸۷ و بمب‌گذاری حسینیه سیدالشهدای شیراز را از یاد نبرده‌ایم؛ کشته شدن ۱۳ عزادار حسینی و کودک. چطور این جنایت گروهک «انجمن پادشاهی ایران» را محکوم نکردند؟ چطور دفاتر رسمی این انجمن در آمریکا و لندن حس بشردوستانه آن‌ها را تحریک نکرد؟ چرا کمیپن به راه نینداختند؟ (+)

چرا سایر گروهک ها نظیر منافقین (سازمان مجاهدین خلق) را محکوم نمی کنند؟ کارنامه این گروهک را ملت ایران خوب به یاد دارند. عملیات مرصاد که هزاران جوان برومند ایران از کرد و بلوچ، لر و آذری و … شهید شدند را نقض حقوق بشر نمی‌دانند اما «شیوا نظر آهاری» که عامل دست این گروهک است را، نماد زن شجاع می‌نامند و از کنگره‌ی اسلامی آمریکا جایزه به او می‌دهند. کنگره‌ی اسلامی که خود حامی نئو‌محافظه‌کاران آمریکاست و از حامیان جنگ در افغانستان و عراق است و هزاران کشته و زخمی این لشگرکشی‌ها.

چقدر زیبا خمینی کبیر اسلام ما را با اسلام آمریکایی شما خط کشی نمود.
در اسلام آمریکایی‌، هدف قرار دادن هواپیمایی مسافربری حامل 290 نفر انسان، افتخار است! ما به یاد داریم زمان بازگشت ناو «وینسس» به سواحل «سان‌دیه‌گو»، از کاپیتان «راجرز» و خدمه‌ی همراهش مانند قهرمانان جنگی استقبال شد!
در اسلام آمریکایی به اسم دموکراسی و حقوق بشر لشگر‌کشی به افغانستان و عراق غرور آفرین است، در اسلام آمریکایی تصاحب سرزمین فلسطین ضدحقوق بشر نیست، بلکه مقاومت در برابر متجاوز و دفاع از مردم بی‌سلاح جرم و حمایت از تروریسم است.

در ۸ سال دفاع مقدس، مردم ایران با جان و مال‌شان در برابر «مزدور غرب» ایستادگی کردند، چطور آن زمان حس بشردوستانه‌شان گل نکرد، اما وقتی که دیدند نمی‌توانند با زور و تانک بر این انقلاب ضربه وارد کنند، برای از بین بردن اسوه‌های دفاع مقدس تاریخ را وارونه می‌کنند و امام را عامل تداوم جنگ می‌نامند!

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.