شنبه 25 سپتامبر 10 | 13:37

تعلیق شش تن از مسئولین و دانشجویان بسیج‌دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی(ره)

بسیاری از دانشجویان بسیجی دانشگاه علامه طباطبایی(ره) چهار سال است كه با مشاهده تعارض اقدامات سیدصدرالدین شریعتی با مطالبات رهبر معظم انقلاب از دانشگاه‌ها علی‌الخصوص دانشگاه‌های علوم انسانی، انتقاد از وی را آغاز كرده و تا كنون نیز ادامه داده‌اند


دانشگاه علامه طباطباییبه گزارش روابط عمومی بسیج دانشجویی دانشكده علوم اجتماعی و ارتباطات علامه طباطبایی(ره)، شش نفر از دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی(ره) چند روز بعد از انتخاب واحد ترم جدید تحصیلی، تعلیق شدند.

این شش نفر، از اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی(ره) هستند كه سه نفر از آن‌ها از مسئولان بسیج دانشجویی این دانشگاه هستند.

بسیاری از دانشجویان بسیجی دانشگاه علامه طباطبایی(ره) چهار سال است كه با مشاهده تعارض اقدامات سیدصدرالدین شریعتی با مطالبات رهبر معظم انقلاب از دانشگاه‌ها علی‌الخصوص دانشگاه‌های علوم انسانی، انتقاد از وی را آغاز كرده و تا كنون نیز ادامه داده‌اند. آخرین اقدام این دانشجویان، تحصّنی بود كه قبل از امتحانات پایان ترم گذشته در دفتر رئیس دانشگاه برگزار شد و به نظر می‌رسد تعلیق این دانشجویان نیز به همین خاطر باشد.

اگرچه دكتر شریعتی كه به تازگی از ابقای حكم ریاست‌ش بر دانشگاه مطمئن شده است، این اقدام بی‌سابقه را انجام داده است، اما این اولین تجربه او در این نوع اقدامات نیست. وی پیش از این نیز مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشكده علوم اجتماعی و ارتباطات را به سریع‌ترین شكل و به بهانه مشكل آموزشی از دانشگاه اخراج كرد و این در حالی بود كه این دانشجو دارای رتبه پنجم دوره خود بود و هیچ مشكل آموزشی یا قانونی برای اتمام تحصیل نداشت.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.