شنبه 31 آگوست 13 | 15:22

لحظه‌های انقلاب گلابدره‌ای فیلمنامه شد

علی وزیریان با اشاره به اتمام نگارش فیلمنامه «تنفس صبح» که اقتباسی از کتاب «لحظه‌های انقلاب» زنده‌یاد محمود گلابدره‌ای‌ است عنوان کرد در صورتی فیلم کلید می‌خورد که تهیه‌کننده مناسبی برای تولید اثر اعلام آمادگی کند.


لحظه‌های انقلابوزیریان درباره فیلمنامه جدیدش که اثری اقتباسی است گفت: نگارش فیلمنامه «تنفس صبح» به تازگی به پایان رسیده است. این فیلمنامه بر اساس خاطرات مستند زنده‌یاد محمود گلابدره‌ای که در کتاب «لحظه‌های انقلاب» منتشر شده به نگارش درآمده است، اما هنوز مشخص نیست زمان آغاز فیلمبرداری این فیلم سینمایی کی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه تاکنون برای تولید این اثر به برخی نهاد‌ها مراجعه کرده اما هنوز جواب مثبتی دریافت نکرده است، افزود: تولید فیلم سینمایی «تنفس صبح» منوط به یافتن تهیه‌کننده مناسب است. البته تاکنون رایزنی‌های ما برای جذب تهیه کننده و سرمایه گذار به نتیجه نرسیده و فعلا منتظر جواب هستیم تا ببینیم چه کسی برای ساخت این فیلم سینمایی اعلام آمادگی می‌کند.

آخرین ساخته وزیریان فیلم سینمایی «یک سطر واقعیت» با بازی حسین یاری و مهراوه شریفی نیا بود که به تازگی وارد شبکه نمایش خانگی شده است.

کتاب «لحظه‌های انقلاب» محمود گلابدره‌ای روایتی از انقلاب اسلامی سال ۱۳۵۷ است که نویسنده در آن به شکل مستندنگاری تمام حوادثی که در پیش از پیروزی انقلاب دیده در کتاب تصویر کرده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: