یکشنبه 01 سپتامبر 13 | 11:24

سومین شماره نشریه پژواک منتشر شد

«پژواک» نشریه‌ای است که با رصد بیش از ۱۰۰ سایت فرهنگی و نیز بیش از ۸۰ نشریه فرهنگی دیگر سعی می‌نماید آن دسته از مطالبی که در حوزه فرهنگ نگاشته شده‌اند را باز تولید نماید، مطالبی که در کنار آسیب‌شناسی‌های خود در حوزه فرهنگ، راهکارهای مناسبی نیز در جهت برون‌رفت آن بیان می‌نماید. پژواک با تلخیص، نمودارسازی، طرح مسأله در قالب سؤال، خط‌کشی نکات برجسته متن و درج اشاره از یک مطلب رصد شده، متنی درخور توجه نخبگان و فرهیختگان جامعه بازتاب می‌دهد که تاکنون مورد توجه مخاطبان خود قرار گرفته است.


به گزارش تریبون مستضعفین سومین شماره نشریه تحلیلی پژواک با نگاهی به سینما و تئاتر، تلویزیون و ماهواره، سبک زندگی، حجاب، و … ، روانه بازار نشر شد.

این نشریه که از شماره سوم به صورت دو هفته نامه منتشر خواهد شد نگاهی جدی دارد به مباحث فرهنگی و اندیشه ای که دغدغه اهالی فرهنگ و اندیشه است.

Untitled

«پژواک» نشریه‌ای است که با رصد بیش از 100 سایت فرهنگی و نیز بیش از 80 نشریه فرهنگی دیگر سعی می‌نماید آن دسته از مطالبی که در حوزه فرهنگ نگاشته شده‌اند را باز تولید نماید، مطالبی که در کنار آسیب‌شناسی‌های خود در حوزه فرهنگ، راهکارهای مناسبی نیز در جهت برون‌رفت آن بیان می‌نماید.

پژواک با تلخیص، نمودارسازی، طرح مسأله در قالب سؤال، خط‌کشی نکات برجسته متن و درج اشاره از یک مطلب رصد شده، متنی درخور توجه نخبگان و فرهیختگان جامعه بازتاب می‌دهد که تاکنون مورد توجه مخاطبان خود قرار گرفته است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی www.pejvakmag.ir مراجعه نمایند.

برچسب‌ها: ،

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: