یکشنبه 26 سپتامبر 10 | 11:28

تعلیقی‌ها چه کسانی بودند؟

7 نفر از مسئولين و اعضاي بسيج علامه به دليل تحصن سال گذشته در دفتر رئیس دانشگاه علامه طباطبایی تعليق شدند. البته این کار دو روز پس از حكم ابقاي مسئوليت رئیس دانشگاه انجام شد.


7 نفر از مسئولين و اعضاي بسيج علامه به دليل تحصن سال گذشته در دفتر رئیس دانشگاه علامه طباطبایی تعليق شدند.[متن خبر] البته این کار دو روز پس از حكم ابقاي مسئوليت رئیس دانشگاه انجام شد.

قابل ذکر است نزديك به 5 سال است كه اعضای بسيج دانشگاه علامه طباطبایی از همه‌ی دانشكده‌ها – البته با شدت و ضعف متفاوت- با آقاي شريعتي بر سر نحوه مديريت بزرگترين دانشگاه علوم انساني كشوراختلاف دارند. اين مسئله از همان روزهاي اول با مطالبه تحول در علوم انساني آغاز شد- براي پيگيري مي توانيد به وبلاگ «بسیج علوم اجتماعی» مراجعه نماييد- بيانيه‌هاي اوليه كه در وبلاگ مذكور قابل مشاهده است تنها مديريت تحول در علوم انساني را از آقا‌ي شريعتي پيگيري مي‌نمود. اما طبق شنیده‌های سایت تریبون مستضعفین، بعد‌ها متأسفانه مفاسد مديريتي ايشان تا جايي بالا گرفت كه مطالبات بعدي به ساده‌ترين مسائل نيز كشيده شد. با وجود پيگيري‌هاي مستمر متاسفانه ايشان با ارتباطات امنيتي گسترده در مقابل دانشجويان ايستاده است. صحبت‌های نادرست ايشان و واهمه از اين‌كه در رسانه‌ها اعلام شود كه دانشجويان تعليقي بسيجي هستند- كه در مصاحبه با فارس آمده- نشان از تقصير ايشان است.

نام دانشجويان تعليقي:

محسن آقا بابايي(مسئول بسيج علوم اجتماعي 87)
سينا معتضدي(مسئول بسيج علوم اجتماعي 88)
مجتبا كاوه(مسئول فعلي بسيج علوم اجتماعي89)
ميثم دارابي( از اعضاي بسيج اقتصاد و عضو شورای مركزی جنبش عدالتخواه دانشجويي)
مرتضا محجي( ار اعضاي بسيج)
علي يعقوبيان( از اعضاي بسيج)
محمد حسن فلاحيان (عضو بسيج)

ضمنا پيش از اين و در سال 87 مسئول بسيج علوم اجتماعي (متولي) نيز از آقاي شريعتي حكم اخراج دريافت كرده بود كه با اعتراض و فشار نمايندگان مجلس از جمله دكتر زاكاني و خانم الاهيان اجراي آن منتفي شده بود.

  1. تاربلاگ ایلیا » بایگانی » تنها مشکل علوم انسانی ساختمان است!
    27 سپتامبر 2010

    […] جلسه گذاشته‌اند و …؛ حاصل چه شد؟ درست بعد از ابقا اینها را تعلیق می‌زند! که چرا آرمان‌های انقلاب اسلامی را […]

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.