یکشنبه 26 سپتامبر 10 | 17:07

دانلود سخنرانی‌های همایش نقطه عطف

همایش سه روزه نقطه عطف، سه شنبه 23 شهریور در دانشکده علوم دانشگاه تهران آغاز به کار کرد. در این همایش آقایان مهدی فیض، حمید پارسانیا، حسین کچویان، سیدعباس نبوی و … به سخنرانی پیرامون علوم انسانی پرداختند.


همایش سه روزه نقطه عطف، سه شنبه 23 شهریور در دانشکده علوم دانشگاه تهران آغاز به کار کرد. در بخشی از برنامه دکتر ابراهیم فیاض عضو هیأت علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران در خصوص هندسه و طبقات علوم به سخنرانی پرداخت.  سخنران دیگر همایش حجت الاسلام دکتر احمد رهدار مدیر موسسه تحقیقات اسلامی فتوح بود که با موضوع نگاه تمدن‌زا به تاریخ علم شیعه ایراد سخن نمود.

برای دریافت فایل‌های صوتی این سخنرانی‌ها از پیوندهای زیر استفاده کنید:

فایل صوتی سخنرانی دکتر فیاض- با حجم 19.50Mgدانلود

فایل صوتی سخنرانی حجت الاسلام دکتر احمد رهدار- با حجم  9Mg  دانلود

دومین روز همایش نقطه عطف ، پس از قرائت قرآن، با سخنرانی حجه الاسلام دکتر حمید پارسانیا در خصوص ضرورت تحول در علوم انسانی آغاز گردید. دومین سخنران همایش، دکتر حسین کچویان بودند که به تبیین چگونگی تحول در علوم انسانی پرداخته و به سوالات دانشجویان در این خصوص پاسخ دادند.

در بخش پایانی روز دوم حجه الاسلام سیدعباس نبوی به بیان دیدگاه خود در خصوص جایگاه روش فقهی در تولید علوم انسانی پرداختند.
در سومین و آخرین روز همایش نقطه عطف ، دکتر فیض معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی پیرامون تجریه های هجرت به علوم انسانی سخنرانی کرد. طی این سخنرانی ایشان الگوهای مختلف موجود برای هجرت به علوم انسانی را شرح داده و الزامات حضور در این فضا را بر اساس هریک از الگوها برشمردند.
سپس سوالات حضار مطرح و پاسخ متناسب هر سوال داده شد.
لازم به ذکر است ایشان پس از اخذ مدرک کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه شریف ، به علوم انسانی هجرت کرده و کارشناسی ارشد و دکترا را در رشته روانشناسی تربیتی از دانشگاه های علامه طباطبایی و شهید بهشتی اخذ نموده است
لينک دانلود مستقيم فايل صوتي سخنراني دکتر مهدي فيض- با حجم 15 Mg دانلود
فایل صوتی سخنرانی حجه الاسلام دکتر حمید پارسانیا- با حجم  8 Mg دانلود
فایل صوتی سخنرانی دکتر حسین کچویان – با حجم  10 Mg دانلود
فایل صوتی سخنرانی حجه الاسلام سیدعباس نبوی- با حجم  11 Mg دانلود
فایل صوتی سخنرانی دکتر فیاض- با حجم 19.50 Mg دانلود
فایل صوتی سخنرانی حجت الاسلام دکتر احمد رهدار – با حجم  9 Mg دانلود

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.