چهارشنبه 04 سپتامبر 13 | 13:06

دفتر مشق و نقاشی شکرستان به بازار آمد

مدیر شرکت آزاده از آغاز فروش دفتر مشق‌های شکرستان در قطع رحلی و دفتر نقاشی دسته‌دار خبرداد.


دفتر مشق و نقاشی شکرستان به بازار آمدعلی حدیدی مدیر شرکت آزاده که دفتر مشق‌های «شکرستان» را تولید کرده درباره تولیدات تازه اظهار داشت: دفترهای شکرستان تا پیش از این در سایز وزیری تولید می‌شد، اما در حال حاضر در سایز رحلی هم تولید می‌شود.

وی افزود: دفتر «نقاشی دسته‌دار» شکرستان روانه بازار شده و علاقه‌مندان می‌توانند این دفتر را با قیمت 3000 تومان خریداری کنند.

مدیر شرکت آزاده ضمن بیان اینکه دیگر محصولات شکرستان هم در راه است، افزود: دفتر یادداشت‌های شکرستان و دفاتر سیمی در راه تولید هستند که بزودی ارائه می‌شود.

حدیدی به برگزاری نمایشگاه تخصصی اشاره و تاکید کرد: سامانه پیام کوتاه 10008444 سامانه پیام کوتاه و http://www.azadehco.com آدرس سایت است که علاقه مندان می‌توانند محصولات شکرستان را به روز از طریق این دو سامانه دریافت کنند.

وی ضمن اشاره به برگزاری نمایشگاه تخصصی لوازم التحریر ابراز داشت: این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران با عنوان نمایشگاه «تخصصی و بین‌المللی آموزش و خدمات آموزشی» برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه در این نمایشگاه فروش نخواهیم داشت،‌ گفت: محصولات شکرستان در نمایشگاه «تخصصی و بین‌المللی آموزش و خدمات آموزشی» از 21 تا 24 شهریور ماه در سالن 38 ارائه می‌شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: